Cene → Slatkiši i žitarice → +bambi Plazma Mleveni Keks 2 kg

+bambi Plazma Mleveni Keks 2 kg
Pakovanje 2 kg 29 prodavnica Barkod 8600043007763
1.599,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
799,95 din/kg
Najskuplje je 1.999,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.599,90 din799,95 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.599,99 din800,00 din/kg+0,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.614,99 din807,50 din/kg+15,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.634,99 din817,50 din/kg+35,09 din
-
Metro veleprodaja10 prodavnica: 1.649,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac1.649,00 din824,50 din/kg+49,10 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro1.649,00 din
- Beograd · Metro, Zemun1.649,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.649,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac1.649,00 din
- Kragujevac · Metro1.649,00 din
- Niš · Metro1.649,00 din
- Novi Sad · Metro1.649,00 din
- Palić · Metro1.649,00 din
- Požarevac · Metro1.649,00 din
- Šabac · Metro1.649,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta1.649,99 din825,00 din/kg+50,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta1.649,99 din825,00 din/kg+50,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta1.662,37 din831,19 din/kg+62,47 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta1.662,99 din831,50 din/kg+63,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.667,97 din833,99 din/kg+68,07 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta1.669,99 din835,00 din/kg+70,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.669,99 din835,00 din/kg+70,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.669,99 din835,00 din/kg+70,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd1.682,00 din841,00 din/kg+82,10 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.686,00 din843,00 din/kg+86,10 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta1.689,00 din844,50 din/kg+89,10 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta1.699,00 din849,50 din/kg+99,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.699,90 din849,95 din/kg+100,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.699,99 din850,00 din/kg+100,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik1.699,99 din850,00 din/kg+100,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta1.739,99 din870,00 din/kg+140,09 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.749,99 din875,00 din/kg+150,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta1.778,00 din889,00 din/kg+178,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.779,00 din889,50 din/kg+179,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.789,99 din895,00 din/kg+190,09 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta1.849,99 din925,00 din/kg+250,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta1.899,99 din950,00 din/kg+300,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.910,00 din955,00 din/kg+310,10 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu1.999,99 din1.000,00 din/kg+400,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Maxi · Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 1.499,99 | 1.684,00 |
| 01.09.2026. | 1.499,99 | 1.684,00 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 1.499,99 → 1.849,99 din +23%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PLAZMA MLEVENA 2KGAleksandrović, Medius, VUM
- KEKS PLAZMA MLEVENA 2KG BAMBIAman, Idea, Mercator, Roda
- KEKS MLEVENI PLAZMA 2KGBB Trade, Univerexport
- KEKS PLAZMA MLEVENA 2kg BAMBICash & Carry Plus
- PLAZMA KEKS MLEVENI 2KGEuro Ša M
- PLAZMA MLEVENA 2KG BAMBIEuroprom, Tekijanka, Transkom 94
- KEKS PLAZMA MLEVENA 2KG F71Fortuna Market
- KEKS BAMBI PLAZMA MLEVENA 2KGGomex
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−37%Bambi Wellness Jagoda Musli Proizvod u Tabli sa Prelivom 23 g
- Leon24,99
- Metalac Market%32,99
- Morava%34,90
+22 prodavnice1.086,52 din/kg
−36%Bambi Napolitanke Pomorandža 185 g
- Morava89,90
- Aman%89,99
- Cash & Carry Plus89,99
+20 prodavnica485,95 din/kg
Bambi Zlatni Pek Keks 250 g
- Trnava Promet75,00
- Čutura84,99
- Cash & Carry Plus99,99
+20 prodavnica300,00 din/kg
−60%Bambi Plazma od Srca sa Sljivom Preliven Kakao Prelivom 100 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Fortuna Market84,99
- Prima109,50
+15 prodavnica800,00 din/kg
Bambi Zlatni Pek Keks Kakao 250 g
- Idea · Mercator · Roda50,00
- Čutura84,99
- RIČ99,00
+14 prodavnica200,00 din/kg
Bambi Zlatni Pek 100 g
- Trnava Promet40,00
- Podunavlje44,99
- Senta Promet45,81
+15 prodavnica400,00 din/kg
−56%Bambi Wellnes Crveno Voće i Limun 42 g
- Idea · Mercator · Roda%20,00
- Prima26,00
- Gomex45,83
+8 prodavnica476,19 din/kg
Bambi Zlatni Pek Kakao Keks 630 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Fortuna Market239,99
- Euro Ša M240,00
+7 prodavnica238,08 din/kg



