Цене → Слаткиши и житарице → Кекс, вафл и колачи
Кекс, вафл и колачи
1.842 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−27%Keks Medeno Srce Pionir 350 g
- Metalac Market%239,99
- Čutura249,99
- Euro Ša M272,00
+34 продавнице685,69 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 продавнице680,20 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Lešnik 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+33 продавнице1.359,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 продавница633,33 din/kg
−29%Napolitanke Mleko&Lešnik Jaffa 187 g
- Leon96,99
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+33 продавнице518,66 din/kg
−20%Kolač Choco Orange Jaffa 60 g
- Euro Ša M%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Medius%74,90
+33 продавнице1.165,00 din/kg
−8%Napolitanke Mlečni Krem Nela 132 g
- Leon119,99
- Maxi Online%124,99
- Trnava Promet127,00
+33 продавнице909,02 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 продавница1.666,33 din/kg
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 продавница999,91 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Prima%69,90
+30 продавница999,83 din/kg
Keks Plazma 75 g Bambi
- Aksa Premium75,00
- Aksa89,00
- Metro89,00
+32 продавнице1.000,00 din/kg
Keks Kiflice Čoko Zlatni Pek 165 g
- Leon59,99
- Metalac Market128,00
- Metro128,00
+32 продавнице363,58 din/kg
−16%Keks Integralni Brusnica O Cake 152 g
- Senta Promet98,55
- Cash & Carry Plus99,99
- Tekijanka%99,99
+32 продавнице648,36 din/kg
−19%Keks Kokos Rum Kasato 120 g
- ZAM%64,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet72,00
+32 продавнице540,83 din/kg
−23%Piškote Štark 210 g
- Leon%139,99
- Maxi · Maxi Online · Profi · Shop&Go%164,99
- Trlić%169,99
+29 продавница666,62 din/kg
Keks Štark Duofil Kakao Vanila 135 g
- Mikromarket82,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Sunce (Qvattro)140,99
+32 продавнице614,74 din/kg
−31%Keks Išleri sa Eurokremom Eurocrem 125 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon99,99
- Fortuna Market109,99
+32 продавнице799,92 din/kg
−38%Milka Choco Dessert Raspberry 147 g
- Leon139,99
- Aman%149,99
- Šumadija Market159,90
+32 продавнице952,31 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 продавница1.123,75 din/kg
−17%Čokolada Mlečna Jagoda Cheesecake Milka 300 g
- Euro Ša M380,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Čutura399,99
+31 продавница1.266,67 din/kg
Plazma Keks 150 g Bambi
- Cash & Carry Plus149,99
- Podunavlje149,99
- Super Vero152,99
+31 продавница999,93 din/kg
−36%Napolitanke Mleko i Lešnik Bambi 185 g
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
- Morava%89,90
+31 продавница481,08 din/kg
−56%Keks Zlatni Pek 630 g Bambi
- Šumadija Market119,90
- Trlić%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+29 продавница190,32 din/kg
−20%Keks Plazma Stiksi Slani Kikiriki&Karamela 120 g
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Metro219,00
- Podunavlje219,99
+29 продавница1.666,58 din/kg
−13%Keks Full Jagoda Munchmallow 128 g
- Europrom%129,90
- Tekijanka%134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
+29 продавница1.014,84 din/kg
−13%Napolitanke Extra Choco Njamb 150 g
- Leon92,99
- Trnava Promet97,00
- Medius%99,90
+31 продавница619,93 din/kg
Keks Kolač Intense Brownie Jaffa 36 g
- Trnava Promet52,00
- Sunce (Qvattro)52,99
- Metro54,80
+31 продавница1.444,44 din/kg
−20%Keks Banini Domaćica 550 g
- ZAM%199,90
- Cash & Carry Plus219,99
- Leon219,99
+31 продавница363,45 din/kg
−10%Keks Integralni Čoko Višnja O Cake 115 g
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet88,00
- VUM%89,99
+31 продавница739,04 din/kg
−15%Keks Čajni Kolutići Štark 800 g
- Trnava Promet%238,00
- Cash & Carry Plus284,99
- Europrom299,90
+31 продавница297,50 din/kg
−15%Keks Čoko Keksići Narandža 220 g
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Metro119,00
- Trnava Promet124,00
+29 продавница522,68 din/kg
−22%Keks Cookies Noisette Najlepše Želje 145 g
- Cash & Carry Plus176,00
- Univerexport%179,99
- Gomex193,50
+31 продавница1.213,79 din/kg
−25%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 продавница1.123,75 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 продавница1.081,03 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 продавница1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 продавница1.898,00 din/kg
Keks Tart Čoko Zlatni Pek 150 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Metro128,00
- Euro Ša M129,00
+30 продавница799,93 din/kg
Roleri sa Kokos Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Metro169,00
+30 продавница1.230,69 din/kg
Roleri sa Kikiriki Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Metro169,00
+30 продавница1.230,69 din/kg
−23%Štrudla Mešano Voće Medela 240 g
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+30 продавница499,58 din/kg
−14%Keks Buttons Jaffa 95 g
- Tekijanka%119,99
- Trnava Promet123,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi124,99
+28 продавница1.263,05 din/kg
−17%Keks Sendvič Kakao Toto 244 g
- RIČ119,99
- Leon121,99
- Trnava Promet128,00
+30 продавница491,76 din/kg
−23%Keks Skroz Lenja Napola Pita Jabuka Štark 135 g
- VP Dima109,00
- Medius%114,90
- Euro Ša M118,00
+30 продавница807,41 din/kg
−26%Keks Čoko Biskvit Swisslion 125 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Čutura151,00
- Leon%159,99
+30 продавница1.199,92 din/kg
−20%Štrudla Smokva 240 g Medela
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+30 продавница499,58 din/kg
Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 продавница1.433,17 din/kg
−20%Keks Nutella B-Ready 44 g
- Sunce (Qvattro)109,99
- Mikromarket%118,99
- Trnava Promet128,00
+29 продавница2.499,77 din/kg
−16%Keks Integralni Malina Preliv Wellness 150 g
- Metalac Market%139,99
- Senta Promet155,84
- Aroma156,70
+29 продавница933,27 din/kg


































