Cene → Slatkiši i žitarice → Plazma Keks 150 g Bambi

Plazma Keks 150 g Bambi
Najskuplje je 189,00 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din999,93 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din999,93 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad152,99 din1.019,93 din/kg+3,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta154,99 din1.033,27 din/kg+5,00 din
-
Profi7 radnji u 6 mesta154,99 din1.033,27 din/kg+5,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta155,00 din1.033,33 din/kg+5,01 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta157,99 din1.053,27 din/kg+8,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta158,99 din1.059,93 din/kg+9,00 din
-
158,99 din1.059,93 din/kg+9,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta158,99 din1.059,93 din/kg+9,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta159,00 din1.060,00 din/kg+9,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta159,90 din1.066,00 din/kg+9,91 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta159,90 din1.066,00 din/kg+9,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta159,90 din1.066,00 din/kg+9,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta159,97 din1.066,47 din/kg+9,98 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta159,99 din1.066,60 din/kg+10,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din1.066,60 din/kg+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd159,99 din1.066,60 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta159,99 din1.066,60 din/kg+10,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova163,99 din1.093,27 din/kg+14,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta164,99 din1.099,93 din/kg+15,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta164,99 din1.099,93 din/kg+15,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta169,00 din1.126,67 din/kg+19,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta169,99 din1.133,27 din/kg+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu169,99 din1.133,27 din/kg+20,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta169,99 din1.133,27 din/kg+20,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta171,99 din1.146,60 din/kg+22,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta172,73 din1.151,53 din/kg+22,74 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta173,00 din1.153,33 din/kg+23,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta174,99 din1.166,60 din/kg+25,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta179,00 din1.193,33 din/kg+29,01 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 179,99 - 189,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac179,99 din1.199,93 din/kg+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33179,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6179,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5179,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb179,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38179,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7179,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26179,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43179,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10179,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2179,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25179,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296179,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb189,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu188,00 din1.253,33 din/kg+38,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta189,00 din1.260,00 din/kg+39,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Maxi · Aman · Mercator · Univerexport · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 149,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 159,99 |
Promene cene
- Euro Ša M 24.09. 174,00 → 173,00 din -1%
- Soulfood 21.09. 207,99 → 169,99 din -18%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PLAZMA 150GAleksandrović, VUM
- KEKS PLAZMA 150G BAMBIAman, Idea, Mercator, Roda
- KEKS PLAZMA 150GR BAMBIAroma, City, Prima
- KEKS PLAZMA 150G*BB Trade
- KEKS PLAZMA 150gr BAMBICash & Carry Plus
- PLAZMA KEKS 150GEuro Ša M
- PLAZMA KEKS 150GR BAMBIEuroprom, ZAM
- PLAZMA 150G BAMBILeon
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−60 % po kgKeks Bambi Zlatni Pek Kakao 250 g
- Europrom100,00
- Gomex100,80
- BB Trade100,81
+3 prodavnice400,00 din/kg
−47 % po kgKeks Plazma Zimska Jabuka/Brusnica 150 g Bambi
- Fortuna Market79,99
- Prima96,00
- VP Dima99,00
+17 prodavnica533,27 din/kg
−43 % po kgKeks Wellness sa Kokosom 210 g Bambi
- Morava120,00
- Trlić129,90
- Šumadija Market131,00
+1 prodavnica571,43 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Plazma od Srca Preliv Cok sa Orahom 100 g
- Senta Promet158,33
- Euro Ša M159,00
- Sunce (Qvattro)164,99
+6 prodavnica1.583,30 din/kgPlazma Keks Mlevena 4x300 g + Poklon Zvono
- Metalac Market1.119,00
- Europrom1.159,90
- Transkom 941.190,00
+6 prodavnica932,50 din/kg
Plazma Keks 600 g - Bambi
- Aroma499,99
- Univerexport499,99
- BB Trade519,97
+5 prodavnica833,32 din/kgPlazma od Srca Kajsija 62,5 g Bambi
- ZAM129,90
- BB Trade129,97
- VUM129,99
+5 prodavnica2.078,40 din/kgPlazma od Srca Lesnik 62,5 g Bambi
- ZAM129,90
- BB Trade129,97
- VUM129,99
+5 prodavnica2.078,40 din/kg
Plazma Zimska 135 g Cokoladni Preliv
- Europrom129,90
- Euro Ša M144,00
- Gomex144,97
+3 prodavnice962,22 din/kg
Plazma Zimska Keks 150 g
- Gomex149,99
- Transkom 94159,90
- Trlić164,99
+1 prodavnica999,93 din/kg
Plazma keks 150g
- Aksa Premium149,00
- Aksa165,00
- Tekijanka169,99
993,33 din/kg






