Цене → Млеко, млечни производи и јаја
Млеко, млечни производи и јаја
2.500 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Jogurt 2,8% mm Gusti 180 g Dr Milk
- Idea · Mercator · Roda34,99
194,39 din/kg
Sir Graviera Tripleta 150 g
- Idea · Mercator · Roda999,99
6.666,60 din/kg
Sir Gauda Paradajz Bosiljak 200 g
- Idea · Mercator · Roda499,99
2.499,95 din/kg
Sir Gauda 3 Vrste Bibera 200 g
- Idea · Mercator · Roda499,99
2.499,95 din/kgSir Saganaki 200 g Olimp Ex
- Idea · Mercator · Roda529,99
2.649,95 din/kg
Sir Manouri 200 g Dodoni
- Roda1.079,99
- Mercator1.084,99
- Idea1.089,99
5.399,95 din/kg
Sir Kozji 400 g Dodoni
- Roda2.134,99
- Idea · Mercator2.139,99
5.337,48 din/kg
Napitak Ovseni 1 l Oly
- Idea · Mercator · Roda399,99
399,99 din/l
Puding Čokolada 170 g Olympus
- Roda174,99
- Mercator179,99
- Idea189,99
1.029,35 din/kg
Napitak Badem BŠ Alpro 1 l 3+1Gratis
- Idea · Mercator · Roda1.369,35
342,34 din/l
Napitak Ovas Soul BŠ Ca B12 D 1 l Rs
- Roda282,99
- Mercator289,99
- Idea299,99
282,99 din/l
Napitak Badem Sou BŠ Ca B12 D 1 l Rs
- Idea · Mercator · Roda329,99
329,99 din/l
Sir Tvrdi Granbiraghi Kl400 g
- Idea · Mercator · Roda1.699,99

Sir Mozzarella Alpsko ML 100 g Brimi
- Idea · Mercator · Roda319,99
3.199,90 din/kgSir Parmigiano Reggi Dop 200 g Fior
- Idea · Mercator · Roda1.399,99
6.999,95 din/kg
Sir Pecorino Toscano Slajs 110 g Fio
- Idea · Mercator · Roda799,99
7.272,64 din/kgSir Grana Padano 150 g Fior Di Maso
- Idea · Mercator · Roda699,99
4.666,60 din/kg
Napitak od Soje 1 l Natrue
- Idea · Mercator · Roda261,37
261,37 din/l
Puding Desert s Iznenađ 70 g Kidswo
- Idea · Mercator · Roda129,99
1.857,00 din/kg
Pavlaka 20% mm 180 g K Plus i
- Idea · Mercator · Roda69,99
388,83 din/kgJogurt 3,2% mm 1 l Kulpinac
- Idea · Mercator · Roda199,99
199,99 din/lJogurt 3,2% mm 0,5 l Kulpinac
- Idea · Mercator · Roda109,99
219,98 din/lJogurt 3,2% mm 180 g Kulpinac
- Idea · Mercator · Roda39,99
222,17 din/kgSir Sitan 500 g Kulpinka
- Idea · Mercator · Roda249,99
499,98 din/kgPavlaka 20% mm 180 g Kulpinka
- Idea · Mercator · Roda109,99
611,06 din/kgMileram 30% mm 180 g Kulpinka
- Idea · Mercator · Roda119,99
666,61 din/kgKiselo Mleko Zlatiborsko 3,2% 180 g
- Idea · Mercator · Roda34,99
194,39 din/kg
Jogurt Libra Zlatibor Probi 1% mm 1 l
- Idea · Mercator · Roda144,99
144,99 din/l
Jogurt Zlatiborski 2,8% 180 g
- Idea · Mercator · Roda32,99
183,28 din/kg
Jogurt 9% mm 300 g Čaša Grekos
- Idea · Mercator · Roda99,99
333,30 din/kg
Jogurt 3,2% mm 180 g Čaša Umk
- Idea · Mercator · Roda34,99
194,39 din/kg
Kiselo Mleko 3,2% mm 180 g Umk
- Idea · Mercator · Roda32,99
183,28 din/kg
Pavlaka 20% mm 180 g Umk
- Idea · Mercator · Roda74,99
416,61 din/kg
Paprika u Pavlaci 230 g Umk
- Idea · Mercator · Roda179,99
782,57 din/kg
Sir K Plus Trapist PT PM 45% 250 g
- Idea · Mercator · Roda279,99
1.119,96 din/kg
Sir K Plus Gauda PT PM 45% 250 g
- Idea · Mercator · Roda279,99
1.119,96 din/kg
Sir K Plus Edamer PT PM 45% 250 g
- Idea · Mercator · Roda279,99
1.119,96 din/kg
Namaz Mlečni 100 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda84,99
849,90 din/kg
Namaz Mlečni 250 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda199,99
799,96 din/kg
Maslac 125 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda209,99
1.679,92 din/kg
Maslac 200 g Mila
- Idea · Mercator · Roda349,99
1.749,95 din/kgJogurt 2,8% mm 180 g Čaša K Plus
- Idea · Mercator · Roda25,69
142,72 din/kgPavlaka 20% mm 180 g Rial
- Idea · Mercator · Roda34,50
191,67 din/kg
Sir Gauda 450 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda489,99
1.088,87 din/kg
Sir Edamer 450 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda489,99
1.088,87 din/kg
Sir Trapist 450 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda489,99
1.088,87 din/kg
Majonez Delikates 90 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda44,99
499,89 din/l
Majonez Delikates 270 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda129,99
481,44 din/l


