Цене → Млеко, млечни производи и јаја
Млеко, млечни производи и јаја
2.648 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

SIR CAMEMBERT VINDIJA 250GR
- BB Trade467,97
- Univerexport566,99
- Aroma734,30
1.871,88 din/kg
SIR ZIGLJEN 190GR EGAL
- Mega Maxi493,99
- Fortuna Market579,99
- Aroma620,90
2.599,95 din/kgSIR DINARSKI 190GR EGAL
- Aroma598,40
- Fortuna Market599,99
- Super Vero673,99
3.149,47 din/kgJOGURT FRUTTIS MALINA 0.2 % M M 350GR
- Euro Ša M108,00
- Transkom 94109,90
- BB Trade119,97
308,57 din/kg
MINI BAR KINDER PINGUI CARAMEL CHEESCAKE 30G
- Super Vero94,99
- Aleksandrović99,99
- Aroma109,99
3.166,33 din/kgMASCARPONE ZANETTI 500G
- Aleksandrović729,99
- Fortuna Market939,99
- Aroma999,99
1.459,98 din/kg
SIR GRANA PADANO 125G LATTERIA SORESINA
- Idea · Mercator · Roda719,99
5.759,92 din/kg
KISELO MLEKO CASA 2.8% 18 0GR MEGGLE
- Aleksandrović32,99
- Europrom39,90
- Yuhor39,99
183,28 din/kgMLEKO DUGOTRAJNO ZDRAVO 2.8% TB 1,5L
- Aleksandrović149,99
- Aroma204,99
- Senta Promet226,15
99,99 din/lMLEKO SVEZE MOJA KRAVICA 1.5% TB 1L
- Europrom92,90
- Transkom 9495,00
- Aleksandrović99,90
92,90 din/l
BELO ORGANIC STERILIZOVAN O MLEKO 1,5MM% 1L TB EDGE
- Aleksandrović134,99
- Europrom179,90
- BB Trade193,97
134,99 din/l
BALANS+KEFIR 2.8% MM 1,5KG PET
- Europrom239,90
- BB Trade254,97
- Aleksandrović299,90
159,93 din/kgMLEKO SVEZE VOLIM DUKAT 1 .5%MM 0.965L
- Aleksandrović79,90
- Transkom 94109,90
- BB Trade129,97
82,80 din/l
SIR BISER SVEZI 500G
- Aleksandrović229,99
- BB Trade233,97
- Medius244,99
459,98 din/kg
KONZUMNA JAJA M KLASA 30/1
- BB Trade520,16
- Medius569,99
- Aroma779,50
17,34 din/kom
URDA SNACK TOP CUP 150G
- Aleksandrović199,99
- BB Trade219,97
- Aroma222,70
1.333,27 din/kg
KISELO MLEKO CASA 400GR M EGGLE
- Aleksandrović79,99
- Yuhor79,99
- BB Trade84,97
199,98 din/kg
JOGURT LIGHT 0.5%MM 1.5KG MEGGLE
- Mere142,90
- Aleksandrović229,99
- Europrom234,90
95,27 din/kg
−20%SURUTKA KOZJA CARPE DIEM 500ML
- Maxi · Mega Maxi%213,99
- Maxi Online267,99
427,98 din/l
SIR FRICO GOUDA LISTICI 4 8%MM 150G
- Aleksandrović289,90
- BB Trade454,97
- Yuhor479,99
1.932,67 din/kgMladi kajmak 250 g
- Mere329,90
- Metalac Market349,00
- Fortuna Market399,99
1.319,60 din/kg
Jogurt 2.8%mm, 1.5kg, Meggle
- Mere177,90
- Aleksandrović219,99
- Yuhor219,99
118,60 din/kgSIR KARAVAN TRAPIST MLEKOPROD
- Roda1.999,90
- Idea · Mercator2.099,90
SIR KAČKAVALJ 45%MM 1/1 BISER
- Idea · Mercator · Roda1.899,90
SIR LIVANJSKI BIB I LIM CCA 230G FB
- Roda2.499,99
- Mercator2.699,99
- Idea2.780,99
10.869,52 din/kgSIR PARMIGIANO REGGIANO RNF
- Idea · Mercator · Roda7.799,90
SIR POLUTVRDI GAUDA 48%MM
- Idea · Mercator · Roda915,00
SIR GOUDA RFZ SOMBOLED
- Roda1.649,90
- Idea · Mercator1.699,90
SIR SRPSKI BELA KRIŠKA RNF DANA
- Idea · Mercator · Roda506,25
SIR KARAVAN 45% CCA 800G MLEK
- Idea · Mercator · Roda1.999,99
2.499,99 din/kgSIR GAUDA 45%MM SCHARDINGER
- Idea · Mercator · Roda1.575,00
SIR GRANA PADANO 2KG
- Idea · Mercator · Roda4.999,90
2.499,95 din/kgSIR PARMIGIANO REGGIANO DOP FIOR DI
- Idea · Mercator · Roda4.799,90
- −24%
SIR PROVOLONE DOLCE 6KG
- Idea · Mercator · Roda%2.899,90
483,32 din/kg SIR TVRDI PASTIRSKI CCA 2.5KG SELEC
- Idea · Mercator · Roda1.878,00
751,20 din/kgSIR ARESTI CAPRINO SARDO
- Idea · Mercator · Roda8.499,90
SIR PECORINO TOSCANO
- Idea · Mercator · Roda6.999,90
SIR OVČIJI FIORE SARDO 3KG
- Idea · Mercator · Roda7.499,90
2.499,97 din/kgSIR AFFINATO AL RUM FIOR DI MASO
- Idea · Mercator · Roda4.999,90
SIR PROVOLA CACIOCAVALLO SORESINA
- Roda4.199,90
- Idea · Mercator4.299,90
2.225,94 din/kg- −25%
SIR PROV CACIOCAVALLO AFFUM SORESIN
- Idea · Mercator · Roda%3.599,90
SIR ASIAGO STAGIONATO FIOR DI MASO
- Idea · Mercator · Roda3.199,90
SIR KRIŠKA SJENIČKI 45%MM RFZ UMK
- Idea · Mercator · Roda753,19
KRIŠKA BILJNA I MLEČNA MAST 0,5KG Z
- Roda399,99
- Idea · Mercator404,55
799,98 din/kg
SIR KAČK ZLATIBOR MALI KRUG UMK
- Idea · Mercator · Roda1.199,90
2.999,75 din/kgSJENIČKI SIR RFZ UMK
- Idea · Mercator · Roda565,50
SIR ZLATARSKI 45% MM SA T PAPRIKOM
- Roda779,99
- Mercator799,99
- Idea810,00
SIR K PLUS TRAPIST PT PM 45%CCA 2KG
- Idea · Mercator · Roda999,90
499,95 din/kg



















