Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PUDING ČOKOLADA 170G OLYMPUS

PUDING ČOKOLADA 170G OLYMPUS
Pakovanje 170 g 3 prodavnice Barkod 5202178010927
174,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda
1.029,35 din/kg
Najskuplje je 189,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 174,99 | 179,99 |
| 20.09.2026. | 174,99 | 179,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−57 % po kgPUDING COKOLADA 125G ALPILAND
- Aleksandrović54,90
- Čutura89,99
439,20 din/kg
−56 % po kgDEZERT PUDING VINDIJA DUPLA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović89,90
- BB Trade169,97
- Aroma169,99
+1 prodavnica449,50 din/kg
−56 % po kgDEZERT PUDING VINDIJA PRALINE I TAMNA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović89,90
- Super Vero159,99
- BB Trade169,97
+2 prodavnice449,50 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%PUDING VANILA 125G PUDDIS
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%63,99
- Senta Promet70,96
+17 prodavnica479,92 din/kg
PUDING NEUBURGER VANILA SA ŠLAGOM 200G
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- Euro Ša M72,00
+11 prodavnica329,95 din/kg
Puding cok.sa slagom 200g #20 Neuburger
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- RIČ69,99
+10 prodavnica329,95 din/kg
PUDING PUDDIS 125G VANILA SA PRELIVOM OD COKOLADE
- Cash & Carry Plus64,99
- Senta Promet70,96
- Šumadija Market74,00
+9 prodavnica519,92 din/kg- −20%
PUDING VANILA 40G 40#MORAVKA
- Prima%13,90
- Fortuna Market14,99
- Trnava Promet16,00
+7 prodavnica347,50 din/kg 
PUDING ČOKOLADA PRELIV VANILA 450G MULLER
- Cash & Carry Plus219,99
- ZAM249,90
- Aleksandrović249,99
+7 prodavnica488,87 din/kg
−12%PUDING PROTEIN KARAMELA 200G ZOTT
- Super Vero%144,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- BB Trade154,97
+4 prodavnice724,95 din/kg
−20%PUDING CHOCO-LOCO 4X125G
- Čutura%199,99
- Lidl199,99
- Soulfood%199,99
+5 prodavnica399,98 din/kg
















