Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT 2,8% MM 180G ČAŠA K PLUS
JOGURT 2,8% MM 180G ČAŠA K PLUS
Pakovanje 180 g Mlečna mast 2,8% 3 prodavnice Barkod 8605002326459
25,69 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
142,72 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 25,69 | 25,69 |
| 01.09.2026. | 25,69 | 25,69 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%JOGURT MOJA KRAVICA XXL 1,75KG
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+37 prodavnica119,93 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−28%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI XXL 1,75KG
- Aleksandrović184,99
- Medius%189,90
- ZAM%189,90
+35 prodavnica105,71 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea%57,99
- Mercator%57,99
- Roda%57,99
+35 prodavnica386,60 din/kg
−23%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Super Vero%148,99
- Univerexport%148,99
+34 prodavnice145,99 din/kg













