Цене → Млеко, млечни производи и јаја → Млеко и млечни напици
Млеко и млечни напици
372 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Milk Shake Moja Kravica Šumske Bobice 235 ml
- BB Trade73,31
- Senta Promet73,31
- Aleksandrović74,99
+2 продавнице311,96 din/l
Dukat Čokoladno mleko Boost 0,5l
- Aleksandrović124,99
- Univerexport129,19
- Medius135,99
+2 продавнице249,98 din/l
Napitak od Kokosa Joya 1 l
- Fortuna Market369,99
- Idea · Mercator · Roda399,99
- Univerexport420,99
369,99 din/l
Napitak Ovas bez Šećera UHT 1 l Joya
- Podunavlje349,99
- Idea · Mercator · Roda352,35
- Univerexport379,21
349,99 din/l- −25%
Pančevo Sveže Mleko 1,6% mm Folija
- Podunavlje%74,99
- Sunce (Qvattro)%84,99
- VUM106,00
+2 продавнице74,99 din/l - −7%
Imlek Mleko Professional 3,2% 1 l TB
- Metro%139,00
- Soulfood153,99
- Mikromarket179,00
+2 продавнице139,00 din/l Mleko UHT 3,2% mm 1 l TB Cremoso
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda159,99
- Soulfood169,99
149,99 din/l
UHT Proteinski Napitak Keks 0,5 l Vindija
- Univerexport263,99
- Trlić269,90
- BB Trade274,97
+2 продавнице527,98 din/l
Kravica Mleko 2,8% 0,5 l TB
- Trlić69,90
- ZAM99,90
- Gomex99,99
+2 продавнице139,80 din/l- −9%
Dr Milk Mleko Dugotrajno 1,5 l 2,8% mm
- Medius%154,90
- Aleksandrović159,99
- Trlić164,99
+2 продавнице103,27 din/l 
Čokoladno mleko 0.2l Vindija
- RIČ64,99
- Super Vero64,99
- Euro Ša M69,00
+2 продавнице324,95 din/l
Starbucks 220 ml Chilled Classics Caramel Macchiato
- Mikromarket243,46
- ZAM249,90
- BB Trade249,97
+2 продавнице1.106,64 din/l
Energy coffee double espresso 250ml 842
- RIČ139,99
- Transkom 94149,90
- Idea · Mercator · Roda159,99
559,96 din/lDugotrajno mleko 3.2%mm 250ml Granice
- RIČ54,99
- Cash & Carry Plus56,99
- Fortuna Market64,99
+2 продавнице219,96 din/l
Unimilk Mleko u Prahu 200 g Unijapak
- Metro143,99
- VP Dima149,00
- Leon159,99
+2 продавнице719,95 din/kg
Kafa Ledena Eiscappuccino 250 ml
- Čutura129,99
- Super Vero134,99
- Maxi · Mega Maxi139,99
+1 продавница519,96 din/lMleko Farmer UHT 2,8% 1 l
- VUM79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Čutura99,99
+2 продавнице79,99 din/l
Alpro 1 l Napitak Ovas
- Sunce (Qvattro)379,99
- Super Vero449,99
- Idea · Mercator · Roda456,45
379,99 din/l
Hladna Kafa Starbucks Espresso Doubleshot 200 ml
- BB Trade219,97
- Gomex232,99
- Roda239,99
+2 продавнице1.099,85 din/l
−11%Snack Fresh Milk 27 g Oreo
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Maxi · Mega Maxi102,99
2.962,59 din/kg
Napitak Alpro Soya Banana 1 l
- Metro360,00
- Super Vero469,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
360,00 din/l
Napitak Not Milk Punoma 1,8% 1 l Alp
- Prima489,00
- Idea · Mercator · Roda489,60
- BB Trade604,97
489,00 din/l
Napitak Kombuha 1 l Macrobiotic
- Idea · Mercator · Roda342,00
- Fortuna Market379,99
- Metalac Market385,00
342,00 din/l- −9%
Mleko UHT 2,8% mm Čep 1 l Šabac
- Euro Ša M89,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Transkom 94109,00
89,90 din/l 
Napitak od spelte BIO NP 1l
- Profi189,49
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi218,99
- Shop&Go227,99
189,49 din/l
Mleko sterilizovano Maxi 2,8%mm 1l
- Mega Maxi · Profi94,99
- Maxi · Maxi Online · Shop&Go96,99
94,99 din/l
Napitak pirinač/kokos bez glut.BIO NP 1l
- Profi182,49
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi213,99
- Shop&Go222,99
182,49 din/l
−24%Napitak Alpro Barista Vanilla 750 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Metro315,00
399,99 din/l
Mleko UHT Meggle 1,6% mm 1 l
- Univerexport89,99
- BB Trade111,38
- Senta Promet111,38
+1 продавница89,99 din/lKokosovo Mleko Org 17% 400 ml Sanate
- Idea · Mercator · Roda519,99
- Univerexport530,03
1.299,98 din/kg
Zdravo! Trajno mleko 2% 1L TB 2x1L
- Trlić199,99
- Soulfood209,99
- Šumadija Market212,00
+1 продавница100,00 din/l
UHT Proteinski Napitak Kokos 0,5 l Vindija
- Univerexport263,99
- Trlić269,90
- BB Trade274,97
+1 продавница527,98 din/l
UHT Proteinski Napitak Čokolada/Kik. 0,5 l Vindija
- Trlić269,90
- BB Trade269,97
- Aroma299,99
+1 продавница539,80 din/l
Kozje Mleko 3% 0,2 l
- Fortuna Market104,99
- Prima107,00
- Trlić109,00
+1 продавница524,95 din/l
Zottis Drink 200 ml Schoco
- Europrom65,00
- Trlić69,90
- Mikromarket72,00
+1 продавница325,00 din/l
Müllermilch Napitak Čokolada 400 g
- Morava108,00
- Europrom127,00
- Aroma169,99
+1 продавница270,00 din/kg
Mleko UHT Zlatiborsko 2,8% mm 1 l
- Trlić119,99
- Idea · Mercator · Roda139,99
119,99 din/l
Milk Šejk Vanila 0.22
- Transkom 9454,90
- Trlić58,90
- Europrom69,90
+1 продавница233,62 din/lSveže Mleko 2,8% mm 1,463 l Imlek
- BB Trade125,97
- Trlić132,90
- Mikromarket159,00
+1 продавница86,10 din/l
Karamelito Milk Shake 0,235 l Moja Kravica
- BB Trade71,97
- Trlić72,99
- Prima73,00
+1 продавница306,26 din/lČoko Mleko Kravica 1% 0,25 l TB + Nectar Jabuka 0,2 l
- Mikromarket75,00
- Trlić79,99
- BB Trade99,97
+1 продавница375,00 din/lDr Milk Mleko Dugotrajno 0,5% mm 1 l
- VUM49,99
- Trlić59,99
- Euro Ša M75,00
+1 продавница49,99 din/l
Protein Drink Schoco 250 ml
- RIČ129,99
- Mikromarket139,00
- Aleksandrović139,99
+1 продавница519,96 din/l
Protein Drink Vanila 250ml Dijamant
- RIČ134,99
- Mikromarket139,00
- Aleksandrović139,99
+1 продавница539,96 din/l
Čokoladno mleko 200ml Milk House
- Leon45,99
- Aleksandrović49,99
- Čutura49,99
+1 продавница229,95 din/l
Šejk Vanila 250 ml Stay Strong Pro
- Senta Promet141,65
- Univerexport148,99
- Mikromarket157,33
+1 продавница566,60 din/l
−14%Mleko Planinsko Pasterizovano 2,8% 1 l Zapis Tare
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus144,99
- VUM149,99
+1 продавница119,90 din/l
Ice Coffee Caffe Latte 230 ml Landessa
- Svetofor111,20
- Mere118,00
- Mikromarket175,00
+1 продавница483,48 din/l



































