Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Imlek Mleko Professional 3,2% 1 l TB
Imlek Mleko Professional 3,2% 1 l TB
Pakovanje 1 l Mlečna mast 3,2% 5 prodavnica Barkod 8601500122043
139,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 14.10.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Šabac
139,00 din/l
⚠ Pre akcije bilo je i 136,35 din (01.09.)
Najskuplje je 189,99 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 14.10. veleprodaja⚠ Pre akcije bilo je i 136,35 din (01.09.)7 prodavnica: 139,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Šabac139,00 din149,99 din139,00 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun139,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača139,00 din akcija
- Beograd · Metro, Vidikovac139,00 din akcija
- Kragujevac · Metro139,00 din akcija
- Niš · Metro139,00 din akcija
- Novi Sad · Metro139,00 din akcija
- Šabac · Metro139,00 din akcija
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta153,99 din153,99 din/l+14,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta179,00 din179,00 din/l+40,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta179,99 din179,99 din/l+40,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta189,99 din189,99 din/l+50,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 119,00 | 179,50 |
| 01.09.2026. | 119,00 | 179,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 1L PROFESIONAL UHT MLEKO 3.2%-STAND.-VAR.Metro
- IML.PROF.3.2% 1L TB PDMikromarket
- STER.MLEKO PROFESSIONAL 3.2%MM 1L IMLEKSenta Promet
- IMLEK MLEKO PROFESSIONAL 3.2% 1L TBSoulfood
- PROFESSIONAL MLEKO3,2% 1LTBTranskom 94
- MLEKO 1L PROFESSIONAL 3.2%MM "IMLEK" 1/12VP Dima
- PROFESIONAL MLEKO 3,2% 1LVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Imlek Moja Kravica Maslac 125 g
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Senta Promet%249,99
+32 prodavnice1.999,92 din/kg
−20%Imlek Moja Kravica Krem Sir 100 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Leon83,99
+31 prodavnica799,90 din/kg
−11%Imlek Moja Kravica Krem Sir 200 g
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus179,99
- Gomex179,99
+33 prodavnice874,50 din/kg
−16%Imlek Protein Čoko Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Metro159,98
+30 prodavnica516,63 din/l
−16%IMLEK PROTEIN VANILA ŠEJK 0.3l pet
- Leon153,99
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
+30 prodavnica513,30 din/l
−16%Imlek Protein Jagoda Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Metro159,98
+28 prodavnica516,63 din/l
−16%Imlek Nera Caffe Cappuccino 0,23 l Casa
- Aleksandrović119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Aman%129,99
+28 prodavnica521,70 din/l
−13%Imlek Flert Caffelatte Cappuccino 0,27 l PET
- Cash & Carry Plus128,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Univerexport%134,99
+25 prodavnica477,74 din/l








