Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → ZOTTIS DRINK 200ml SCHOCO

ZOTTIS DRINK 200ml SCHOCO
Pakovanje 200 ml 6 prodavnica Barkod 4014500519920
64,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
324,95 din/l
Najskuplje je 79,97 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije18 prodavnica: 59,99 - 74,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik64,99 din324,95 din/l
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/559,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb59,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2559,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb59,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3364,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1064,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1564,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-264,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb64,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 664,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4969,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 669,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9969,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 774,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb74,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6874,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3674,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29674,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta65,00 din325,00 din/l+0,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,90 din349,50 din/l+4,91 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta72,00 din360,00 din/l+7,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu74,00 din370,00 din/l+9,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta79,97 din399,85 din/l+14,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 64,99 | 70,95 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 70,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DRINK SCHOCO 200ML ZITTISAleksandrović
- MLECNI NAPITAK ZOTTIS DRINK SCHOCO 200MLBB Trade
- ZOTTIS DRINK SCHOCO 200ml-DIJAM.Europrom
- ZOTT DRINK SCHOCO 200MLMikromarket
- MLEC.NAP.COKOLADA 20/200 ZOTTPrima
- ZOTTIS DRINK 200ml SCHOCOTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ZOTTIS DESERT SCHOCO 115G
- Cash & Carry Plus56,99
- VUM59,99
- Senta Promet64,16
+23 prodavnice495,57 din/kg
ZOTTIS DESSERT 115g VANILA
- Cash & Carry Plus56,99
- VUM59,99
- Senta Promet64,16
+22 prodavnice495,57 din/kg
ZOTTIS DRINK 200ml VANILA
- Aleksandrović64,99
- Trlić69,90
- Mikromarket72,00
+2 prodavnice324,95 din/l
Zottis Fruit 400g v.jogurt Dijamant
- Metro158,05
- Gomex164,99
- Europrom169,90
395,13 din/kgZOTTIS DEZERT 115G ČOKOLADA (PUDING) DIJAMANT
- Tekijanka76,99
- Europrom79,90
669,48 din/kgZOTTIS FRUIT 115G "DIJAMANT" 6608965
- Čutura49,99
- Morava53,00
434,70 din/kg







