Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLECNI DESERT KINDER PINGUI SACHERTORTE 30G

MLECNI DESERT KINDER PINGUI SACHERTORTE 30G
Pakovanje 30 g 5 prodavnica Barkod 8000500456934
93,12 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
3.104,00 din/kg
Najskuplje je 109,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
93,12 din3.104,00 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad94,99 din3.166,33 din/kg+1,87 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta94,99 din3.166,33 din/kg+1,87 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta99,97 din3.332,33 din/kg+6,85 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta109,99 din3.666,33 din/kg+16,87 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 93,12 | 94,99 |
| 01.09.2026. | 93,12 | 94,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLECNI DESERT KINDER PINGUI SACHERTORTE 30GAroma, City
- DESERT KINDER PINGUI SACHERTORTE IMLEK 30GBB Trade
- KINDER PINGUI SACHERTORTE 30GMedius
- COK.KINDER PINGUI 30G SACHER (30) IMLEKSenta Promet
- KINDER PINGUI SACHERTORTE 30GR FERREROSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%MLEČNI NAPITAK ČOKOLADA I LEŠNIK MILKA 250ML
- Senta Promet129,94
- Univerexport%134,99
- Aleksandrović139,90
+19 prodavnica519,76 din/l
−17%MLEČNI NAPITAK ČOKOLADA I KARAMELA MILKA 250ML
- Univerexport%134,99
- BB Trade%139,99
- VUM139,99
+11 prodavnica539,96 din/l
−17%MLEČNI NAPITAK SA ČOKOLADOM MILKA 250ML
- Univerexport%134,99
- Podunavlje154,35
- Cash & Carry Plus154,99
+10 prodavnica539,96 din/l
MLECNI NAPITAK SA COKOLADOM MILKA 250ml
- Senta Promet129,94
- VUM139,99
- BB Trade154,97
+9 prodavnica519,76 din/lMLEČNI NAMAZ MOJA RADOST STADO MOJE 230G
- Svetofor264,90
- Mere280,90
- Univerexport305,12
563,62 din/kg
MLEČNI DESERT VINDINO LEŠNIK ČOKOLADA 4X60GR
- Gomex226,38
- Prima342,00
943,25 din/kg








