Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → DEZERT PUDING CIPIRIPI SILBO 100G

DEZERT PUDING CIPIRIPI SILBO 100G
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 8606108611234
79,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
799,90 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din799,90 din/kg
-
Aleksandrović21 prodavnica: 79,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik79,99 din799,90 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3379,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4979,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 679,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/579,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb79,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3879,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 779,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2679,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4379,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1079,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1579,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb79,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-279,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb79,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6879,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3679,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2579,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 679,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9979,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29679,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb79,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta89,99 din899,90 din/kg+10,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta89,99 din899,90 din/kg+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 79,99 | 84,99 |
| 22.09.2026. | 79,99 | 84,99 |
| 21.09.2026. | 64,99 | 84,99 |
| 20.09.2026. | 79,99 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 84,99 |
Promene cene
- VUM 22.09. 64,99 → 79,99 din +23%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CIPIRIPI MLECNI DESERT 100GAleksandrović
- MLECNI DESERT CIPIRIPI 100GAroma, City
- DEZERT PUDING CIPIRIPI SILBO 100GGomex
- CIPIRIPI ML.DESERT 100 GRVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

DEZERT PUDING VINDIJA PRALINE I TAMNA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović89,90
- Super Vero159,99
- BB Trade169,97
+2 prodavnice449,50 din/kg
DEZERT PUDING VINDIJA DUPLA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović89,90
- BB Trade169,97
- Aroma169,99
+1 prodavnica449,50 din/kg
DEZERT ML JAFFA ORANGE COCOA 27G
- Idea74,99
- Mercator74,99
- Roda74,99
2.777,41 din/kg
DEZERT ML MUNCHMALLOW FRESH 27G
- Idea74,99
- Mercator74,99
- Roda74,99
2.777,41 din/kgDEZERT IMLEK PROTEIN VANILA MUS 200G
- Gomex199,99
- Aman334,99
999,95 din/kg
DEZERT KINDER PINGUI CHERRY 30G
- Gomex88,75
- BB Trade94,97
2.958,33 din/kg







