Цене → Млеко, млечни производи и јаја → Млеко и млечни напици
Млеко и млечни напици
372 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

KRAVICA BELO ČOKOLADNO M 1% 0,5l pet
- BB Trade123,49
- Trlić124,90
246,98 din/l
Caffe Latte Cappuccino 0,25 l Imlek
- BB Trade143,97
- Trlić146,90
575,88 din/l
Kravica Mleko 2,5% 1 l TB
- Trlić109,90
- Gomex154,99
109,90 din/lSet Kravica 1 L+plazma 300 g
- Mikromarket299,99
- Trlić299,99
999,97 din/kgČokoladno Mleko 4*0,25 l Tb+mk Plastična Casa
- Mikromarket279,00
- Trlić279,99
1.116,00 din/l
Proteinski napitak jagoda 0.5l Vindija
- Prima279,00
- Europrom279,90
558,00 din/l
Nescafe RTD Latte 250ml Nestle
- ZAM169,90
- Prima226,00
679,60 din/lFlert kafica machiato 330ml Imlek
- Europrom118,90
- RIČ129,00
360,30 din/lMleko za Kafu 3,2% mm 1 l Granice Tetrapak
- Cash & Carry Plus159,99
- VP Dima175,00
159,99 din/l
Barista Mleko za Kafu 3,2% 1 l "Mlekara Šabac"
- Metro125,99
- Cash & Carry Plus139,99
125,99 din/lZottis Fruit 115 g "Dijamant"
- Čutura49,99
- Morava53,00
434,70 din/kg
Proteinski Napitak Vanila PET 0.5 Vindija
- ZAM269,90
- Univerexport299,99
539,80 din/lMleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1,5 l TB
- Fortuna Market189,99
- ZAM229,90
126,66 din/lMleko u Prahu 200 g Gold
- Čutura108,00
- Transkom 94145,00
540,00 din/kgImlek Mleko Čokoladno 1% 3x0,25 l TB
- Europrom124,90
- Mikromarket199,00
166,53 din/l
Ice Coffee Cappuccino 230 ml
- Mere114,90
- Mikromarket175,00
499,57 din/l
Kafa Espresso Landessa 230 ml
- Mikromarket175,00
- Aroma209,99
760,87 din/l
ZIMLAND MLEKO planinsko 2.8%mm 1L BOCA
- Šumadija Market133,00
- Aman144,99
133,00 din/l
Mleko Čokoladno Kravica 1% PET 500 ml
- Transkom 9489,90
- Gomex135,45
179,80 din/lHladna Kafa Flert Cappuccino PET 0,27 l
- Europrom149,90
- Gomex159,99
555,19 din/lDezert Imlek Protein Vanila Mus 200 g
- Gomex199,99
- Aman334,99
999,95 din/kgIce Coffee Barcaffe Irish Cream 230 ml
- BB Trade144,97
- Transkom 94145,00
630,30 din/lLedena Kafa Z Bregov 0,2 l
- Aroma109,99
- Transkom 94139,90
549,95 din/l
Doubleshot No Added Sugar 200 ml Starbucks Mlekopro
- BB Trade219,97
- Europrom269,90
1.099,85 din/lMleko Dugotrajno Zdravo 2,8% TB 1,5 l
- Aroma204,99
- Senta Promet226,15
136,66 din/l
Belo Organic Sterilizovan O Mleko 1,5 Mm% 1 l TB Edge
- Europrom179,90
- BB Trade193,97
179,90 din/lMleko Pasterizovano 2,8% Glozani 1 l Mlekara Glozane
- Aman99,99
- Prima112,00
99,99 din/lMleko Pasterizovano Sveže 1,5 l 2,8% Somboled
- BB Trade157,97
- Tekijanka263,58
105,31 din/l
Napitak od pistaća Carpos Olympus 1l
- Maxi Online · Mega Maxi399,99
399,99 din/l
Nescafe RTD 3x260g
- Univerexport435,07
- Mega Maxi439,99
557,78 din/kg
Latte macchiato Landessa 238ml pet
- Maxi · Mega Maxi159,99
672,23 din/l
Mleko Čokoladno 1/1 Slim Imlek
- BB Trade162,97
- Europrom199,90
162,97 din/l
Mleko 0,5% 1/1 Slim Imlek
- Aleksandrović79,99
- Europrom154,90
79,99 din/l
Mleko Čokoladno 1% 1 l Imlek TG
- Metro185,00
- Aleksandrović219,99
185,00 din/l- −13%
Mleko Dugotrajno Imlek 15 l Professional 32 691187 F1x F70x F21x F2x F60x F90x F110x
- Metro%197,00
- Fortuna Market229,99
131,33 din/l Milovanović Poc Mleko 1 l 2,8% Kesa
- VUM109,99
- Transkom 94135,00
109,99 din/l


























