Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO 0.5% 1/1 SLIM IMLEK

MLEKO 0.5% 1/1 SLIM IMLEK
Pakovanje 1 l Mlečna mast 0,5% 4 prodavnice Barkod 8601500117162
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
79,99 din/l
Najskuplje je 154,90 din, +94% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije22 prodavnice: 79,99 - 89,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik79,99 din79,99 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3379,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4979,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 679,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/579,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb79,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3879,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 779,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2679,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4379,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1079,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1579,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb79,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-279,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb79,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6879,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3679,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2579,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 679,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9979,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29679,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb79,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb89,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta135,00 din135,00 din/l+55,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu144,00 din144,00 din/l+64,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta154,90 din154,90 din/l+74,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 79,99 | 139,50 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 139,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO 0.5%MM 1L IMLEKAleksandrović
- MLEKO KRAV.BEZ MASTI 0.5%-1/1 TBEuroprom
- MLEKO 0.5% 1/1 SLIM IMLEKPrima
- MLEKO MOJA KRAV.0.5%MM1L 12#IMLEKTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−29%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1L
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+34 prodavnice149,99 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- VP Dima99,90
- Čutura99,99
+34 prodavnice94,99 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi%119,99
- Maxi Online%119,99
- Mega Maxi%119,99
+33 prodavnice123,96 din/l
−23%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA XXL 1,75L PET
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−25%MLEKO ČOKOLADNO DUKAT 1L
- VUM%149,00
- Fortuna Market%149,99
- Transkom 94159,90
+33 prodavnice149,00 din/l
−10%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 300ML
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+32 prodavnice249,67 din/l
















