Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko Dugotrajno Imlek 15 l Professional 32 691187 F1x F70x…
Mleko Dugotrajno Imlek 15 l Professional 32 691187 F1x F70x F21x F2x F60x F90x F110x
Pakovanje 1,5 l Mlečna mast 3,2% 2 prodavnice Barkod 8601500122074
197,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 14.10.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Niš, Novi Sad, Palić
131,33 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 229,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 14.10. veleprodaja✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana6 prodavnica: 197,00 din · Beograd, Niš, Novi Sad, Palić197,00 din227,00 din131,33 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun197,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača197,00 din akcija
- Beograd · Metro, Vidikovac197,00 din akcija
- Niš · Metro197,00 din akcija
- Novi Sad · Metro197,00 din akcija
- Palić · Metro197,00 din akcija
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik229,99 din153,33 din/l+32,99 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO DUGOTRAJNO IMLEK 15L PROFESSIONAL 32 691187 F1X F70X F21X F2X F60X F90X F110XFortuna Market
- 1.5L PROFESS. UHT MLEKO 3.2%-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
- Aman99,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−33%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+32 prodavnice79,00 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 250 ml TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+31 prodavnica259,60 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l










