Цене → Кућна хемија
Кућна хемија
3.216 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−17%Perwoll black dark bloom 4l 80 pranja
- Fortuna Market1.099,99
- Šumadija Market1.130,00
- Tekijanka1.299,90
+2 продавнице275,00 din/l
T.det.za posudje kamilica Maxi 500ml
- Profi69,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi89,99
- Shop&Go93,99
139,98 din/l
Odmascivac Premia Expert 750ml
- Profi141,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi162,99
- Shop&Go169,99
189,32 din/l
Sred.za cisc.stakla/pumpica Premia 750ml
- Profi119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi132,99
- Shop&Go137,99
159,99 din/l
Alkohol koncentrovani 96% vol Maxi 1l
- Profi326,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi380,99
- Shop&Go395,99
326,99 din/l
Wc Sanitar Premia 750ml
- Profi115,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi124,99
- Shop&Go129,99
154,65 din/l
Demineralizovana voda Premia 2L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi59,99
- Shop&Go61,99
30,00 din/l
Tecni deterdzent za sudove limun Maxi 1l
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi124,99
- Shop&Go129,99
99,99 din/l
−20%Krpice za upijanje boja Maxi 20 kom
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%129,99
6,50 din/kom
Abrazivna krema Maxi 500ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go89,99
179,98 din/l
Sred.Ajax Glass Wind.&shiny trigger750ml
- Fortuna Market269,99
- Euro Ša M273,00
- Super Vero325,99
+2 продавнице359,99 din/l
Dr.Beck.Cistac Inox.Cl.Al
- Fortuna Market419,99
- Super Vero472,99
- Roda529,99
+2 продавнице1.679,96 din/l
Glade Mir.Sveca Marshmallow
- Prima589,00
- Super Vero794,99
- Idea · Mercator · Roda869,99
4.565,89 din/kg- −29%
Ariel Pods Color All In 1 50/1
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
- Europrom1.649,90
+2 продавнице29,98 din/kom 
sok detox afternoon 750ml marella natural
- Fortuna Market389,99
- Aleksandrović429,99
- BB Trade439,97
+2 продавнице519,99 din/l
Sok Detox Morning 0,25 l Marella
- Fortuna Market159,99
- Europrom179,90
- BB Trade179,97
+2 продавнице639,96 din/l
sok detox afternoon 250ml marella natural
- Fortuna Market159,99
- Europrom179,90
- BB Trade179,97
+2 продавнице639,96 din/l
sok detox evening 250ml marella natural
- Fortuna Market159,99
- Europrom179,90
- BB Trade179,97
+2 продавнице639,96 din/l
Deterdžent Ariel Tečni Mountin Spring 90 Pranja P&G
- Cash & Carry Plus1.999,99
- Fortuna Market1.999,99
- Medius2.299,99
+2 продавнице493,82 din/l
−73%Deterdžent za Veš Fresh Savex 4 kg
- Idea · Mercator · Roda%480,00
- Univerexport1.808,79
120,00 din/kg
Omekšivač za Veš Elixir Bloom Semana 1,7 l
- Morava497,12
- VUM519,99
- Maxi Online644,99
+1 продавница292,42 din/l
Omekšivač za Veš Aura Smile Semana 1,4 l
- Euro Ša M459,00
- Aleksandrović469,99
- Fortuna Market469,99
+1 продавница327,86 din/l
Deterdžent za Veš Fresh Savex 3,6 kg
- Idea · Mercator · Roda1.669,00
- Univerexport1.808,79
463,61 din/kg
−45%Sredstvo za Čišćenje Tepiha Vir 500 ml
- Mega Maxi%139,99
- Trnava Promet%175,00
- Trlić229,99
+1 продавница279,98 din/l
Sredstvo za Čišćenje Tepiha Arf 750 ml
- VUM254,99
- Trlić319,90
- Transkom 94519,00
+1 продавница339,99 din/l
Deterdžent za Veš Lavanda&Smilje Faks 10 kg
- Sunce (Qvattro)1.999,99
- Trlić2.499,90
- BB Trade3.626,81
+1 продавница200,00 din/kg
Sprej za Obuću Water Stop Erdal 400 ml
- Čutura469,00
- VUM499,99
- Trnava Promet525,00
+1 продавница1.172,50 din/l
Tečni Deterdžent za Veš Universal Perfekta 4,31 l
- Mikromarket499,99
- Sunce (Qvattro)562,99
- Trlić669,99
+1 продавница116,01 din/l
Osveživač Dopuna Aromatherapy Zen Glade 20 ml
- Univerexport628,88
- Roda629,99
- Mercator649,99
+1 продавница31.444,00 din/l
−56%Osveživač Elektrik Baza Bubbly Berry Glade 20 ml
- Idea · Mercator · Roda%370,00
- Univerexport853,99
18.500,00 din/l
−25%Deterdžent za Veš Dopuna Spring Ecoegg 50 Pranja
- Aksa%975,00
- dm1.149,00
- Aksa Premium1.199,00
+1 продавница19,50 din/kom
−25%Dopuna za Sušilicu Jaje Fresh Ecoegg 40 Sušenja
- dm%899,00
- Aksa%1.125,00
- Aksa Premium1.399,00
+1 продавница
−25%Dopuna za Sušilicu Jaje Spring Ecoegg 40 Sušenja
- dm%899,00
- Aksa%1.125,00
- Aksa Premium1.399,00
+1 продавница
−38%Deterdžent za Veš Lenor Touch Ariel 6 kg
- Idea · Mercator · Roda%1.400,00
- Univerexport2.306,99
233,33 din/kg
−55%Osveživač Električni Jasmine Fressia Airwick 19 ml
- Idea · Mercator · Roda%430,00
- Aroma504,00
22.631,58 din/l
−23%Deterdžent za Suđe Forest Fruits Fairy 900 ml
- Medius%369,90
- Super Vero%449,99
- Mega Maxi501,99
+1 продавница411,00 din/l
−47%Kapsule za Veš Mountain Spring Ariel 80/1
- Univerexport%1.899,99
- Idea · Mercator · Roda3.699,99
23,75 din/kom
−17%Deterdžent za Suđe Extra Plus Citrus Fairy 654 ml
- Univerexport%328,99
- Mega Maxi%339,99
- Maxi · Maxi Online389,99
503,04 din/l
−54%Tečnost Protiv Kamenca Chante Clair 625 ml
- Univerexport%229,99
- Metro299,99
- Medius465,99
+1 продавница367,98 din/l
Sredstvo za Čišćenje Domaćinstva Klif 500 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market209,99
- Univerexport223,84
+1 продавница399,98 din/kgOx Odmašćivač 750 ml
- Cash & Carry Plus270,60
- Sunce (Qvattro)285,99
- VUM289,99
+1 продавница360,80 din/l
Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Ox 750 ml
- Cash & Carry Plus299,99
- Transkom 94329,00
- Medius339,99
+1 продавница399,99 din/l
Osveživač u Spreju Jasmine&Green Tea LMX 300 ml
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ169,99
- Univerexport177,99
+1 продавница499,97 din/lOsveživač u Spreju Magnolia&Cherry LMX 300 ml
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ169,99
- Univerexport177,99
+1 продавница499,97 din/l
Taš Univerzalno Sredstvo za Podove 1 l
- Cash & Carry Plus212,76
- Euro Ša M299,00
- Trlić329,99
+1 продавница212,76 din/l
Sredstvo za Čišćenje Slivnika Cevolav Lavazza 1 l
- Senta Promet348,60
- Super Vero349,99
- Univerexport369,99
+1 продавница348,60 din/l- −38%
Deterdžent za Veš Mountain Aktiv 9 kg
- Idea · Mercator · Roda%520,00
- Univerexport899,99
57,78 din/kg 
Sredstvo za Čišćenje Slivnika Clenid 2x70 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Univerexport157,99
- Mikromarket170,00
+1 продавница1.071,36 din/kg

































