Цене → Кућна хемија
Кућна хемија
3.216 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Deterdzent ARIEL 5.850kg Color 90 pranja
- Euro Ša M1.890,00
- Trnava Promet2.122,00
323,08 din/kgOmeksivac LENOR 0462 Pink
- Trnava Promet393,00
- Trlić449,99
850,65 din/l
AIRWICK elektricni refil Smooth Satin&Moon Lily 19ml 6
- Trnava Promet328,00
- Aleksandrović399,99
17.263,16 din/l
WC gel Dr DEVIL 400ml polar aqua
- Trnava Promet283,00
- Čutura349,99
707,50 din/lHlorni granulat 200g Jasvel
- Trnava Promet400,00
- dm439,00
2.000,00 din/kgSona kiselina 1/1 Hemoprodukt 12
- Trnava Promet78,00
- Trlić89,99
78,00 din/lCevoblist 1/1 Hemoprodukt 12
- Trnava Promet96,00
- Trlić99,99
Sredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS blue shine 0650 sa rasprsivacem
- Fortuna Market89,99
- Trnava Promet103,00
138,45 din/lSredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS blue shine 0650 bez rasprsivaca
- Fortuna Market79,99
- Trnava Promet82,00
123,06 din/lSredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS green shine 0650 bez rasprsivaca
- Fortuna Market74,99
- Trnava Promet82,00
115,37 din/lOdmascivac MAGIC 650ml pumpica
- Trnava Promet123,00
- Fortuna Market129,99
189,23 din/lUniverzalno sredstvo MAGIC 650ml pumpica
- Trnava Promet124,00
- Fortuna Market129,99
190,77 din/lSo za masinsko pranje 1.5kg Kristal
- Trnava Promet131,00
- Mere134,00
87,33 din/kgTecni deterdzent TWIST Black 3l Panonija 3
- Trnava Promet619,00
- Cash & Carry Plus849,99
206,33 din/lSredstvo za ciscenje abrazivno BLISS 0500 Panonija
- Trnava Promet193,00
- Cash & Carry Plus229,99
386,00 din/lDeterdzent MULTIACTIV 5kg professional
- Cash & Carry Plus1.199,99
- Trnava Promet1.364,00
240,00 din/kgBRIX WC 55g Fresh Ocean kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC 55g Citro kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC Fresh DUO Citro kuglice Brixol 11
- Trnava Promet165,00
- VP Dima199,00
BRIX WC Fresh DUO Pine kuglice Brixol 11
- Trnava Promet165,00
- Mikromarket179,00
82,50 din/komBRIX WC 55g Garden kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC Fresh DUO Garden kuglice Brixol 11
- Trnava Promet165,00
- VP Dima199,00
Domacica fresh 0750 Brixol
- Trnava Promet146,00
- VP Dima173,00
194,67 din/kgTop Brix kamenac 0750 sa pump.Brixol
- Trnava Promet233,00
- VP Dima264,18
310,67 din/kgCistac odvoda 0750 Brixol
- Trnava Promet150,00
- Trlić179,00
200,00 din/lDeterdzent BUENA MAMA 4/1 600g
- Trnava Promet121,00
- Luki149,90
201,67 din/kgStirak prah 0200 Omega
- Trlić44,00
- Trnava Promet57,00
220,00 din/kgOmeksivac BOHOR 0850 Tango
- Trnava Promet282,00
- Trlić419,99
331,76 din/lOmeksivac BOHOR 1500 Heppines
- Trnava Promet420,00
- Cash & Carry Plus442,07
280,00 din/lPodoper PERFETTO 5/1 ocean
- Cash & Carry Plus259,99
- Trnava Promet308,00
52,00 din/komSredstvo za ciscenje stakla GLASS CLEANER 1l sa rasprsivacem
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet92,00
84,99 din/lTecni deterdzent DUEL 2450ml Color
- Euro Ša M675,00
- Trnava Promet725,00
275,51 din/lWC osvezivac 1/1 Pop San 30
- Trnava Promet36,00
- Trlić44,90
WC osvezivac 2/1 Pop San 25
- Trnava Promet65,00
- Trlić79,99
32,50 din/komSredstvo za ciscenje stakla VIN CLEAN 0750 sa rasprsivacem
- Trnava Promet116,00
- Trlić129,90
154,67 din/lSredstvo protiv kamenca VIN KAL 0750
- Trnava Promet142,00
- Trlić169,00
189,33 din/lDeterdzent za posudje VIN 1/1 Limun 9
- Trnava Promet80,00
- Trlić89,99
80,00 din/lOdmascivac VIN 0750 sa pump.
- Trnava Promet165,00
- Trlić189,99
220,00 din/kgOdmascivac VIN 0750 bez pump.
- Trnava Promet128,00
- Aman129,99
170,67 din/lOmeksivac Lavello Soft 2 l
- Cash & Carry Plus189,99
- Trnava Promet298,00
95,00 din/lBriket FLAMMAT 2.5kg
- Trnava Promet323,00
- Podunavlje469,99
129,20 din/kgSredstvo za ciscenje stakla OMEGA 5/1
- Trnava Promet170,00
- Fortuna Market179,99
34,00 din/komSredstvo za podove OMEGA 5/1 okean
- Trnava Promet236,00
- Fortuna Market249,99
47,20 din/kom
LAVAX odstranjivac fleka 0500 Lavazza
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet240,00
359,98 din/l
−12%SAVO protiv budji i plesni0500
- Trnava Promet%519,00
- Fortuna Market649,99
1.038,00 din/kg
−14%GOOD LINE 260ml refil Lilac
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l
−14%GOOD LINE 260ml refil Magnolija
- Trnava Promet%159,00
- Cash & Carry Plus199,99
611,54 din/l- −14%
GOOD LINE 260ml refil Apple&Cinnamon
- Trnava Promet%159,00
- Mere178,90
611,54 din/l













