Cene → Kućna hemija → Det.Za Ves Ariel LND Powder MS 8,45 kg

Det.Za Ves Ariel LND Powder MS 8,45 kg
Pakovanje 8,45 kg 5 prodavnica Barkod 8700216835527
2.499,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
295,86 din/kg
Najskuplje je 3.599,99 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
2.499,99 din295,86 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula2.799,91 din331,35 din/kg+299,92 din
-
2.845,00 din336,69 din/kg+345,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Krnjača2.845,00 din
- Beograd · Metro, Zemun2.845,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac2.845,00 din
- Kragujevac · Metro2.845,00 din
- Niš · Metro2.845,00 din
- Novi Sad · Metro2.845,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta3.019,00 din357,28 din/kg+519,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad3.599,99 din426,03 din/kg+1.100,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 2.499,99 | 2.909,46 |
| 01.09.2026. | 2.499,99 | 2.909,46 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES ARIEL LND POWDER MS 8.45kgCash & Carry Plus
- ARIEL PRASAK MOUNTAIN SPRING 130 PRANJAEuro Ša M
- 8.45KG ARIEL MS 130W-STAND.-VAR.Metro
- DET.ARIEL MOUNTAIN SPRING 130 PRANJASenta Promet
- DETERDŽENT ARIEL PRAŠAK MOUNTAIN SPRING 8,45 KG 130PRANJA P&GSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Det.za ves miris cveca Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi94,99
189,98 din/kg
Det.za ves miris svezine Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi114,99
- Shop&Go119,99
229,98 din/kg
Det.Za Ves Merix Mountain Fresh Gel 1,485 l 33Wl
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market549,99
- Maxi Online673,99
336,69 din/l
Det.Za Ves Rubel Flower Fresh 2,25 kg 30Wl
- Cash & Carry Plus349,99
- Šumadija Market389,00
- Metro467,99
155,55 din/kg
Det.Za Ves Tecni Faks Gel Universal 900 Ml/20Wl
- Cash & Carry Plus519,99
- Lilly939,99
577,77 din/lDet.Za Sudje LMX Jabuka 1 l
- Cash & Carry Plus129,99
- Šumadija Market163,00
129,99 din/lDet.Za Sudje Sila Jabuka 0,5 l Sumadija Market
- Šumadija Market62,00
- Cash & Carry Plus67,99
124,00 din/lDet.Za Sudje Sila Jabuka 1 l Sumadija Market
- Šumadija Market99,00
- Cash & Carry Plus109,99
99,00 din/l





