Cene → Kućna hemija → Det.Za Ves Rubel Flower Fresh 2,25 kg 30Wl

Det.Za Ves Rubel Flower Fresh 2,25 kg 30Wl
Pakovanje 2,25 kg 3 prodavnice Barkod 3850105186980
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
155,55 din/kg
Najskuplje je 451,51 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
349,99 din155,55 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd389,00 din172,89 din/kg+39,01 din
-
451,51 din200,67 din/kg+101,52 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun451,51 din
- Beograd · Metro, Krnjača451,51 din
- Beograd · Metro, Vidikovac451,51 din
- Kragujevac · Metro451,51 din
- Niš · Metro451,51 din
- Novi Sad · Metro451,51 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 349,99 | 369,50 |
| 19.09.2026. | 349,99 | 369,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES RUBEL FLOWER FRESH 2.25KG 30WLCash & Carry Plus
- 2.25KG RUBEL 30W-FLOWER FRESHMetro
- Rubel Flower Fresh 2.25kgŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Det.Za Ves Ariel LND Powder MS 8,45 kg
- Senta Promet2.499,99
- Cash & Carry Plus2.799,91
- Metro2.845,00
+2 prodavnice295,86 din/kg
Det.za ves miris cveca Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi94,99
189,98 din/kg
Det.za ves miris svezine Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi114,99
- Shop&Go119,99
229,98 din/kg
Det.Za Ves Merix Mountain Fresh Gel 1,485 l 33Wl
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market549,99
- Maxi Online673,99
336,69 din/l
Det.Za Ves Tecni Faks Gel Universal 900 Ml/20Wl
- Cash & Carry Plus519,99
- Lilly939,99
577,77 din/lDet.Za Sudje LMX Jabuka 1 l
- Cash & Carry Plus129,99
- Šumadija Market163,00
129,99 din/lDet.Za Sudje Sila Jabuka 0,5 l Sumadija Market
- Šumadija Market62,00
- Cash & Carry Plus67,99
124,00 din/lDet.Za Sudje Sila Jabuka 1 l Sumadija Market
- Šumadija Market99,00
- Cash & Carry Plus109,99
99,00 din/l





