Cene → Kućna hemija → DET TABS AIO EXTRA 44/1 SOMAT

DET TABS AIO EXTRA 44/1 SOMAT
Pakovanje 44 kom 3 prodavnice Barkod 9000101851595
899,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
20,45 din/kom
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
899,99 din1.259,00 din20,45 din/kom
-
899,99 din1.259,00 din20,45 din/kom
-
899,99 din1.259,00 din20,45 din/kom
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.259,00 | 1.259,00 |
| 28.09.2026. | 1.259,00 | 1.259,00 |
| 01.09.2026. | 1.193,01 | 1.193,01 |
Promene cene
- Mercator 28.09. 1.193,01 → 1.259,00 din +6%
- Roda 28.09. 1.193,01 → 1.259,00 din +6%
- Idea 28.09. 1.193,01 → 1.259,00 din +6%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Transkom 94169,00
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Transkom 94169,00
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−35%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN DUEL 2.7KG
- Euro Ša M%439,90
- Cash & Carry Plus439,99
- Leon%449,99
+32 prodavnice162,93 din/kg











