Cene → Kućna hemija → Ariel Pods Color 12/1

Ariel Pods Color 12/1
Pakovanje 12 kom 6 prodavnica Barkod 8006530227339
549,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
45,83 din/kom
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 679,99 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
549,90 din629,99 din45,83 din/kom
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula569,99 din47,50 din/kom+20,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik619,99 din51,67 din/kom+70,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta629,97 din52,50 din/kom+80,07 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu655,00 din54,58 din/kom+105,10 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu679,99 din56,67 din/kom+130,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 569,99 | 629,98 |
| 25.09.2026. | 569,99 | 629,98 |
| 23.09.2026. | 569,99 | 629,99 |
| 01.09.2026. | 569,99 | 642,50 |
Promene cene
- RIČ 29.09. 674,99 → 679,99 din +1%
- BB Trade 23.09. 659,97 → 629,97 din -5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET ARIEL PODS COLOR 12wBB Trade
- ARIEL KAPSULE COLOR 12 KOMCash & Carry Plus
- DETERDŽENT ARIEL CAPSULES PODS 12PCS COLOR KESAFortuna Market
- ARIEL PODS 12/1 COLORMedius
- ARIEL PODS COLOR 12/1Prima
- Ariel caps color 12/1 #6RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+23 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
- Metalac Market1.159,70
+11 prodavnica423,07 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+10 prodavnica39,99 din/kom
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+10 prodavnica843,59 din/kg- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deter.
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- BB Trade%1.199,99
+9 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
- Euro Ša M762,00
+8 prodavnica619,99 din/l
ARIEL MOUNTAIN SPRING Allin1 kapsul.70/1
- Europrom1.899,90
- Metalac Market1.999,00
- Cash & Carry Plus1.999,99
+8 prodavnica27,14 din/kom








