Цене → Кућна хемија
Кућна хемија
4.142 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−51%OSVEŽIVAČ AUTOMATIC BAZA APPLE PIE GLADE 269ML
- Fortuna Market%749,99
- Idea%800,00
- Mercator%800,00
+3 продавнице2.788,07 din/l
−26%OSVEŽIVAČ GEL OCEAN ADVENTURE GLADE 150G
- Aleksandrović249,99
- Univerexport%269,99
- Super Vero357,99
+3 продавнице1.666,60 din/kg
−20%MARAMICE ZA ČIŠĆENJE UNIVERZAL PRESTO 120/1
- Maxi Online%259,99
- Mega Maxi%259,99
- Univerexport270,99
+3 продавнице2,17 din/kom
TABLETE ZA SUĐE ALL IN ONE FINISH 94/1
- Metro2.219,99
- Super Vero3.287,99
- Idea3.307,86
+3 продавнице23,62 din/kom
−56%OSVEŽIVAČ GEL GRAPEFRUIT AIRWICK 75ML
- dm%299,00
- Idea%480,00
- Mercator%480,00
+3 продавнице3.986,67 din/l
OSVEŽIVAČ DOPUNA PUMPKING SPICE AIRWICK 228ML
- Aroma718,50
- dm1.149,00
- Idea1.199,00
+3 продавнице3.151,32 din/l
−27%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 95PR. LENOR 1.995L
- Idea%599,99
- Mercator%599,99
- Roda%599,99
+3 продавнице300,75 din/l
−27%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ JAPANESE 87PR LENOR 1.827L
- Idea%599,99
- Lilly%599,99
- Mercator%599,99
+3 продавнице328,40 din/l
−28%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ MORSKA SO&LOTUS CHANTE CLAIR 1.8L
- Mega Maxi%559,99
- Cash & Carry Plus570,01
- Idea927,18
+3 продавнице311,11 din/l
−28%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ NARANDŽ&NARCIS CHANTE CLAIR 1.8L
- Mega Maxi%559,99
- Cash & Carry Plus627,99
- Idea927,18
+3 продавнице311,11 din/l
−21%WC OSVEŽIVAČ FRESH DISC MINT MISSION DUCK 36ML
- Euro Ša M288,00
- Univerexport%379,99
- Idea444,99
+3 продавнице8.000,00 din/l
SREDSTVO ZA DEZINFEKCIJU ASEPSOL 0,2% YUCO 500ML
- VUM159,99
- Medius169,99
- Aksa179,00
+3 продавнице319,98 din/l
SREDSTVO ZA KUPATILO BAGNO AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus269,99
- Aleksandrović279,99
- Fortuna Market279,99
+3 продавнице359,99 din/l
−18%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK&JEANS DUEL 855ML
- Aleksandrović199,99
- Idea%339,99
- Mercator%339,99
+3 продавнице233,91 din/l- −39%
DETERDŽENT ZA SUĐE DWL LEMON&GINGER SPIN 800ML
- Aleksandrović149,99
- Euro Ša M%154,90
- VP Dima199,00
+3 продавнице187,49 din/l 
OSVEŽIVAČ U SPREJU PINO LMX 300ML
- Senta Promet128,99
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
+3 продавнице429,97 din/l- −14%
TABLETE ZA SUĐE ALL IN ONE GROSSE W 100/1
- ZAM799,90
- BB Trade%799,99
- Trnava Promet821,00
+3 продавнице8,00 din/kom TABLETE ZA SUĐE ALL IN ONE GROSSE W 30/1
- Trnava Promet265,00
- VP Dima299,00
- Čutura299,99
+3 продавнице8,83 din/kom
DETERDŽENT ZA VEŠ MOUNTAIN SPRING 40PR ARIEL 3KG
- Euro Ša M1.499,00
- Idea1.601,82
- Mercator1.601,82
+3 продавнице499,67 din/kg
−62%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 60PR ARIEL 3L
- Idea%850,00
- Mercator%850,00
- Roda%850,00
+3 продавнице283,33 din/l
−48%KAPSULE ZA VEŠ PODS MOUNTAIN SPRING ARIEL 14/1
- Idea%500,00
- Mercator%500,00
- Roda%500,00
+3 продавнице35,71 din/kom
−18%KAPSULE ZA SUĐE ORIGINAL ALL IN ONE FAIRY 56/1
- Medius%1.399,90
- Maxi Online1.508,00
- Super Vero1.684,99
+3 продавнице25,00 din/kom
−23%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ ARCT.COL.86PR ARIEL 3.87L
- Metalac Market2.199,00
- Aroma%2.299,99
- Idea2.594,89
+3 продавнице568,22 din/l
−51%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 82PR LENOR 1.722L
- Idea%380,00
- Mercator%380,00
- Roda%380,00
+3 продавнице220,67 din/l
−36%DETERDŽENT ZA VEŠ MS 80PR ARIEL 5.2KG
- ZAM%1.549,90
- Maxi%1.799,00
- Maxi Online%1.799,00
+3 продавнице298,06 din/kg
−45%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MULTI PURPOSE AJAX 500ML
- Idea%270,00
- Mercator%270,00
- Roda%270,00
+3 продавнице540,00 din/l
−44%WC OSVEŽIVAČ LIME DOMESTOS 3X50G
- Idea%300,00
- Mercator%300,00
- Roda%300,00
+3 продавнице2.000,00 din/kg
−43%WC OSVEŽIVAČ WHITE TEA DOMESTOS 2X55G
- Idea%240,00
- Mercator%240,00
- Roda%240,00
+3 продавнице2.400,00 din/kg
−29%WC OSVEŽIVAČ POWER 5 LIME DOMESTOS 5X50G
- VUM449,99
- Idea%499,99
- Mercator%499,99
+3 продавнице1.799,96 din/kg
DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR PERSIL 1.8KG
- Senta Promet580,01
- Prima779,50
- Aroma899,30
+3 продавнице322,23 din/kg
WC OSVEŽIVAČ WELLNESS VITALITY BREF 2X50G
- Maxi Online382,99
- Mega Maxi382,99
- Univerexport425,99
+3 продавнице3.829,90 din/kg
−41%TABLETE ZA SUĐE EXCELLENCE SOMAT 50/1
- Idea%1.499,00
- Mercator%1.499,00
- Roda%1.499,00
+3 продавнице29,98 din/kom
DUEL OMEKŠIVAČ BABY CARE 1,7L
- Euro Ša M413,00
- Prima439,00
- Gomex446,99
+3 продавнице242,94 din/l
TEHNOHEMIJA SONA KISELINA1L
- Cash & Carry Plus109,99
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M122,00
+3 продавнице109,99 din/lAVAX EKONOMIK DETERDZ.ZA SUDOVE 1L
- Profi77,99
- Mega Maxi86,99
- Euro Ša M99,00
+3 продавнице77,99 din/l
CIF BELI 500ML
- Metro157,00
- Senta Promet168,00
- Soulfood190,00
+3 продавнице314,00 din/l
ARIEL TOL COLOR 4W 300G
- Trnava Promet238,00
- Trlić269,90
- ZAM299,90
+3 продавнице793,33 din/kg
ARIEL PODS MS 12 PCS
- Euro Ša M563,00
- RIČ599,99
- Aroma618,76
+3 продавнице46,92 din/kom
−11%CIF KITCHEN DEGREASER 500ML
- Senta Promet214,43
- Sunce (Qvattro)%249,99
- BB Trade279,97
+3 продавнице428,86 din/l
MERIX JORGOVAN 3KG
- Prima499,00
- Aleksandrović599,99
- Trlić599,99
+3 продавнице166,33 din/kg
*Omeksivac SEMANA Aura 1.4l Confidence
- Trnava Promet452,00
- Euro Ša M459,00
- Aleksandrović469,99
+3 продавнице322,86 din/l
Deterdzent SAVEX premium 0320 Fresh 22
- Trnava Promet136,00
- VP Dima149,90
- Sunce (Qvattro)149,99
+3 продавнице425,00 din/kg
Osvezivac LILLA 250ml White Pearl za prost.i tkanine pumpica
- Trnava Promet226,00
- Aleksandrović249,90
- Trlić259,00
+3 продавнице904,00 din/l
Osvezivac LILLA 250ml Elegance za prost.i tkanine pumpica
- Trnava Promet226,00
- Aleksandrović249,90
- Trlić249,90
+3 продавнице904,00 din/lOmeksivac VIOLETA 2.7l Rose Gold
- Čutura349,99
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market399,99
+3 продавнице129,63 din/l
Dr.Beckmann cistac ves masina 0100 doypack
- dm279,00
- Trnava Promet287,00
- Fortuna Market289,99
+3 продавнице2.790,00 din/kg
−19%HEITMANN BIO prah za uklanjanje kamenca 2x25g
- Trnava Promet162,00
- Lilly209,99
- Idea211,55
+3 продавнице3.240,00 din/kg
−25%HEITMANN 0050 prah za izbeljivanje vesa
- Idea%139,99
- Mercator%139,99
- Roda%139,99
+3 продавнице2.799,80 din/kg































