Cene → Kućna hemija → AXEL sgrasso 0500+AXEL kal 0500 6

AXEL sgrasso 0500+AXEL kal 0500 6
Pakovanje 500 ml 5 prodavnica Barkod 8606003132599
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
799,98 din/l
Najskuplje je 488,00 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din799,98 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta461,00 din922,00 din/l+61,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta479,99 din959,98 din/l+80,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta480,00 din960,00 din/l+80,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta488,00 din976,00 din/l+88,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 399,99 | 479,99 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 479,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ODMASCIVAC DUOPAK AXEL SGRASSO 500 ML I AXEL KAL 500 MLCash & Carry Plus
- SREDSTVO ZA CISCENJE BUNDLE SGRASSO 500ML + KAL PUMPICA 500ML AXELČutura
- AXEL - DUOPACK ( ODMAČIVAČ + KAL )Sunce (Qvattro)
- AXEL sgrasso 0500+AXEL kal 0500 6Trnava Promet
- AXEL KAL 500ML+AXEL ODMAŠ.500MLVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%AXEL 750ML WC GEL
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ%149,99
- Šumadija Market156,00
+22 prodavnice199,99 din/l
−11%AXEL KAL SA RASPRŠIVACEM 500ML
- Trnava Promet%239,00
- Cash & Carry Plus249,99
- dm279,00
+12 prodavnica478,00 din/l
−8%Axel sgrasso 750ml+Axel sgrasso 750ml refil#6
- Euro Ša M%459,90
- Cash & Carry Plus469,99
- Metalac Market479,00
+9 prodavnica306,60 din/lAXEL UNIVERZALNO SREDSTVO ZA CISCENJE 500ML
- Aleksandrović289,99
- Europrom299,90
- Medius299,99
+6 prodavnica579,98 din/lAXEL PODOPER ZA PARKET I LAMINAT 1000ML
- Aleksandrović309,99
- Europrom329,90
- Podunavlje329,99
+5 prodavnica309,99 din/l
AXEL 500ML KAL
- Sunce (Qvattro)199,99
- Senta Promet228,86
- VUM229,99
+4 prodavnice399,98 din/lAXEL SGRASSO 750ML+SUPERFORMULA 900ML LIMUN
- Metalac Market359,99
- Euro Ša M389,00
- Europrom399,90
+3 prodavnice218,18 din/l
AXEL 500ML INOX
- Šumadija Market243,00
- Trlić299,90
- BB Trade299,97
486,00 din/l












