Cene → Kućna hemija → DOMESTOS PENA BLEACH 435ML UNILEVER

DOMESTOS PENA BLEACH 435ML UNILEVER
Pakovanje 435 ml 6 prodavnica Barkod 8720181659461
410,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
942,53 din/l
Najskuplje je 554,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
410,00 din942,53 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta459,00 din1.055,17 din/l+49,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd549,99 din1.264,34 din/l+139,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta549,99 din1.264,34 din/l+139,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta549,99 din1.264,34 din/l+139,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad554,99 din1.275,84 din/l+144,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 410,00 | 549,99 |
| 01.09.2026. | 410,00 | 549,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Domestos BLEACH FOAM pena za wc 435mldm
- DOMESTOS PENA BLEACH 435ML UNILEVERIdea, Mercator, Roda
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE DOMESTOS PENA BLEACH 435ML UNILEVERSuper Vero
- *DOMESTOS pena 435ml bleachTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%DOMESTOS RB POWER 5 OCEAN WC OSVEŽIVAC 50G
- Trnava Promet111,00
- Metro149,99
- Idea · Mercator · Roda%159,90
+9 prodavnica2.220,00 din/kg
DOMESTOS RB POWER 5 LIME WC OSVEŽIVAC 2X50G
- Trnava Promet204,00
- Medius219,99
- Metro279,98
+11 prodavnica2.040,00 din/kg
DOMESTOS RB POWER 5 OCEAN WC OSVEŽIVAC 2X50G
- Trnava Promet204,00
- Metro279,98
- Cash & Carry Plus309,98
+11 prodavnica2.040,00 din/kg
−35%DOMESTOS WHITE SHINE 750ml
- Senta Promet220,79
- Euro Ša M244,00
- Maxi Online · Mega Maxi%249,99
+8 prodavnica294,39 din/l
DOMESTOS ATLANTIC 1.25L
- Aleksandrović329,99
- Euro Ša M334,00
- Cash & Carry Plus349,99
+6 prodavnica263,99 din/l
DOMESTOS PINE GEL 750 ML
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet221,00
- Aroma245,70
+6 prodavnica266,65 din/l
−26%Domestos ZERO AQUAMARINE WC gel 750ml
- Cash & Carry Plus314,19
- dm329,00
- Super Vero%329,99
+5 prodavnica418,92 din/l
DOMESTOS RB POW 55G LIME
- Prima219,00
- Trlić219,90
- Luki229,00
+3 prodavnice3.981,82 din/kg










