Cene → Kućna hemija → DOMESTOS ATLANTIK 1,25L

DOMESTOS ATLANTIK 1,25L
Pakovanje 1,25 l 9 prodavnica Barkod 8718114486161
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
263,99 din/l
Najskuplje je 499,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din263,99 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta334,00 din267,20 din/l+4,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula349,99 din279,99 din/l+20,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta369,99 din295,99 din/l+40,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,99 din359,99 din/l+120,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad481,99 din385,59 din/l+152,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd499,99 din399,99 din/l+170,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta499,99 din399,99 din/l+170,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta499,99 din399,99 din/l+170,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 329,99 | 449,99 |
| 19.09.2026. | 329,99 | 449,99 |
| 01.09.2026. | 329,99 | 465,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOMESTOS ATLANTIC 1.25LAleksandrović, Euro Ša M, Sunce (Qvattro)
- SRED.DOMESTOS ATLANTIC 1.25LCash & Carry Plus
- DOMESTOS ATLANTIC 1,25L UNILEVERIdea, Mercator, Roda
- SRED.ZA ČIŠĆENJE DOMESTOS TB ATLANTIC 1.25L UNILEVERSuper Vero
- DOMESTOS ATLANTIK 1,25LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%*DOMESTOS 0750 Blue
- Senta Promet220,79
- Trnava Promet221,00
- Euro Ša M244,00
+13 prodavnica294,39 din/l
−35%DOMESTOS WHITE SHINE 750ml
- Senta Promet220,79
- Euro Ša M244,00
- Aleksandrović249,99
+10 prodavnica294,39 din/l
DOMESTOS PINE GEL 750 ML
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet221,00
- Euro Ša M240,00
+6 prodavnica266,65 din/l
−26%Domestos ZERO AQUAMARINE WC gel 750ml
- Cash & Carry Plus314,19
- Aleksandrović319,99
- dm329,00
+5 prodavnica418,92 din/l
DOMESTOS KUGLICE LIME 55g
- Aleksandrović149,90
- Prima219,00
- Trlić219,90
+4 prodavnice2.725,45 din/kg
DOMESTOS KUGLICE
- Aleksandrović149,90
- Trlić159,90
- Metalac Market196,65
+3 prodavnice2.725,45 din/kg
*DOMESTOS pena 435ml bleach
- Trnava Promet410,00
- dm459,00
- Idea · Mercator · Roda549,99
+1 prodavnica942,53 din/l
DOMESTOS 750ML ATLANTIC 20/1
- Senta Promet225,00
- Euro Ša M235,00
- Cash & Carry Plus269,99
+2 prodavnice300,00 din/l




