Cene → Kućna hemija → COLOR TEC.DETERDZENT 3600ML 80 PRANJA

COLOR TEC.DETERDZENT 3600ML 80 PRANJA
Pakovanje 3,6 l 5 prodavnica Barkod 8015194534042
1.199,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
333,06 din/l
Najskuplje je 2.999,99 din, +150% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.199,00 | 2.488,60 |
| 18.09.2026. | 1.199,00 | 2.488,60 |
| 01.09.2026. | 1.350,00 | 2.488,60 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GEL ZA PRANJE VESA CHANTECLAIR COLOR 3600MLAroma, City
- DETER.ZA VES TECNI CHANTECLAIR COLOR 3.6l 80 PRANJACash & Carry Plus
- DET COLOR 3.6L CHANTECLAIRIdea, Mercator, Roda
- COLOR TEC.DETERDZENT 3600ML 80 PRANJAVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −61 % po l
TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERFEKTA 4.31L
- Sunce (Qvattro)563,99
- Univerexport649,73
- Trlić669,99
130,86 din/l
−45 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−44 % po lAXAL COLOR TECNI DETERDZENT ZA VES 3L
- Cash & Carry Plus555,30
- Podunavlje609,99
- Aman709,99
+5 prodavnica185,10 din/l






