Cene → Akcijski katalozi → Univerexport
Univerexport: akcije ove nedelje
1.380 sniženja · 0 novih danas · 5 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−33%Jabuka Greni Smit
149,99 din99,99 din
−33%Jabuka Crveni Delišes
149,99 din99,99 din
−33%Jabuka Ajdared
149,99 din99,99 din
−33%Četka za Kosu PVC 1752 Titania
314,99 din209,99 din
−33%Ulošci Higijenski Ultra Night Always 12/1
359,99 din239,99 din20,00 din/kom
−33%Namaz od Tune Rio Mare 100 g
449,99 din299,99 din2.999,90 din/kg
−33%TP Uno 3Sl 8 kom Pako
599,99 din399,99 din50,00 din/kom
−33%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
899,99 din599,99 din244,89 din/l
−33%Deo Stik Classic Dove 50 ml
671,99 din449,99 din8.999,80 din/l
−33%Deo Stik Fresh Dove 50 ml
671,99 din449,99 din8.999,80 din/l
−33%Deo Sprej Fresh Dove 150 ml
671,99 din449,99 din2.999,93 din/l
−33%Deo Sprej Men Extra Fresh Dove 150 ml
671,99 din449,99 din2.999,93 din/l
−33%Četka za Kosu 400527 Beauty Look Titania
476,99 din319,99 din
−33%Tečni Deterdžent za Veš Color 22 pr Persil 990 ml
1.042,99 din699,99 din707,06 din/l
−33%Deterdžent za Veš FBS 18 pr Persil 1,35 kg
1.042,99 din699,99 din518,51 din/kg
−33%Biber u Zrnu Crni C 20 g
111,72 din74,99 din3.749,50 din/kg
−33%Pasta za Zube Dečija 9-12 Aqf Kids 75 ml
394,48 din264,99 din3.533,20 din/l- −33%
Četkica za Zube Dečija Little Teeth Aquafresh
394,48 din264,99 din
−33%Šampon za Kosu Baby Double Care Violeta 400 ml
349,44 din234,99 din587,48 din/l
−33%Kupka Baby Double Care 400 ml Violeta
349,44 din234,99 din587,48 din/l
−33%Šampon i Kupka Baby 2u1 Double Care 400 ml Violeta
349,44 din234,99 din587,48 din/l
−33%Pasta za Zube Active Fresh Aquafresh 125 ml
334,48 din224,99 din1.799,92 din/l
−33%Deterdžent za Veš Extra Clean 35 pr Ariel 2,275 kg
1.558,99 din1.049,99 din461,53 din/kg
−33%Jogurt Probiotik Ego Natur 1 kg
192,87 din129,99 din129,99 din/kg
−33%WC Osveživač Power 5 Lime Domestos 5x50 g
741,74 din499,99 din1.999,96 din/kg
−33%Majonez Delikates Dojpak 280 ml Polimark
214,99 din144,99 din517,82 din/l
−33%Pasta za Zube Dečija SSD Pronamel 6+ 50 ml
503,97 din339,99 din6.799,80 din/l
−33%Pasta za Zube Dečija SSD Pronamel 2+ 50 ml
503,97 din339,99 din6.799,80 din/l- −33%
Četka za Kosu Plava 1652 Titania
562,99 din379,99 din
−32%Sapun Baby Nevena Plavi 78 g 5+1Grat
465,99 din314,99 din670,19 din/kg
−32%Četka za Kosu 6 cm 1770 Titania
428,99 din289,99 din
−32%Četka za Kosu Drvena Velika 2821 Titania
428,99 din289,99 din
−32%Majonez Salatni Heinz 395 g
516,23 din348,99 din883,52 din/kg
−32%Hrana za Pse Govedina 10 kg Reno
2.070,75 din1.399,99 din140,00 din/kg
−32%Četka za Kosu Četvrtasta 1363 Titania
412,99 din279,99 din
−32%Cvekla Rezana Baš Baš 700 g
189,99 din129,00 din184,29 din/kg
−32%Pelene Violeta Air Dry Giga 4 Jun.7-18 kg 104/1
3.089,27 din2.099,99 din20,19 din/kom
−32%Pelene Violeta Air Dry Giga 5 Jun.11-25 kg 94/1
3.089,27 din2.099,99 din22,34 din/kom
−32%Pelene Violeta Air Dry Giga 6 Jun.16+kg 86/1
3.089,27 din2.099,99 din24,42 din/kom
−32%Vlažne Maramice Baby Kamilica Fresh 64/1
183,81 din124,99 din1,95 din/kom
−32%Pasta za Zube Advance Clean Sensodyne 75 ml
689,96 din469,99 din6.266,53 din/l
−32%Četka za Kosu Mala 1362 Titania
476,99 din324,99 din
−32%Četka za Kosu Color Love 417738
476,99 din324,99 din
−32%Deo Roll-On Men Expert Invincib.Sport Loreal 50 ml
630,99 din429,99 din8.599,80 din/l
−32%Ubrus 4Sl Mega Baš Baš 800 g
379,99 din259,00 din323,75 din/kg
−32%Pirinač Dugo Zrno Rizi Benlian Food 900 g
219,99 din149,99 din166,66 din/kg
−32%Omekšivač za Veš Gold Orchid 2x59 pr Lenor 2x1239 ml
1.172,99 din799,99 din322,84 din/l
−32%Omekšivač za Veš Spring 2x71 pr Lenor 2x1,491 ml
1.172,99 din799,99 din268,27 din/l