Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO ROUGE BARON D ARIGNAC 0,75L

VINO CRVENO ROUGE BARON D ARIGNAC 0,75L
Pakovanje 750 ml 18 prodavnica Barkod 3263286314989
429,90 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
573,20 din/l
Najskuplje je 694,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,90 din573,20 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula489,99 din653,32 din/l+60,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta514,00 din685,33 din/l+84,10 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta529,00 din705,33 din/l+99,10 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta540,00 din720,00 din/l+110,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta579,90 din773,20 din/l+150,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 514,52 – 598,75 din580,61 din774,15 din/l+150,71 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta599,99 din799,99 din/l+170,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad609,99 din813,32 din/l+180,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu615,00 din820,00 din/l+185,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta619,00 din825,33 din/l+189,10 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta619,99 din826,65 din/l+190,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta639,99 din853,32 din/l+210,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta670,99 din894,65 din/l+241,09 din
-
670,99 din894,65 din/l+241,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta670,99 din894,65 din/l+241,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd672,99 din897,32 din/l+243,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta694,99 din926,65 din/l+265,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 429,90 | 609,99 |
| 20.09.2026. | 429,90 | 609,99 |
| 19.09.2026. | 429,90 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO BARON D ARIGNAC 0.75 CRVENOAman
- VINO BARON D ARGINAC RED 0.75LCash & Carry Plus
- VINO BARON D ARIG.RED 0.75l-989Europrom
- VINO CRV BARON D'ARIGNAC 0,75L KO AIdea, Mercator, Roda
- Vino crveno Baron D'Arignac rouge 0.75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- VINO BARON D ARI.RED 0.75 TIM99Mikromarket
- vino crveno baron d arignac 0,75 tim 99Podunavlje
- VINO BARON D'RED 0.75LPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −62 % po l
VINO CRVENO ZMAJEV PEČAT 1L 1/6
- Luki219,00
- VP Dima244,00
219,00 din/l
−60 % po lVINO CRVENO VRANAC ČOKA 1L
- Sunce (Qvattro)229,99
- Šumadija Market238,90
- VP Dima327,00
+24 prodavnice229,99 din/l
−56 % po lVINO CRVENO VRANAC STOBY 1L
- Sunce (Qvattro)249,99
- Šumadija Market310,00
- Roda%399,99
+7 prodavnica249,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea · Mercator · Roda%389,99
- Aman%499,99
- Cash & Carry Plus499,99
+29 prodavnica519,99 din/l






