Cene → Akcijski katalozi → Univerexport
Univerexport: akcije ove nedelje
1.939 sniženja · 0 novih danas · 1.759 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−38%GEL ZA TUŠIRANJE MEN COOL FRESH DOVE 250ML
578,87 din359,99 din1.439,96 din/l
−38%SAPUN TEČNI VANILA ARODITA 300ML
433,99 din269,99 din899,97 din/l
−38%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 2L
1.283,99 din799,99 din400,00 din/l
−38%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ LIGHT COL.40WL PERWOLL 2L
1.283,99 din799,99 din400,00 din/l
−38%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FA FRESH WIND 50PR LENOR 700ML
688,99 din429,99 din614,27 din/l
−38%PIZZA ŠUNKA BAČKA RF
799,00 din499,00 din
−38%KREMA ZA RUKE UREA&CARE NIVEA 300ML
1.200,88 din749,99 din2.499,97 din/l
−37%BRAŠNO BEZ GLUTENA HELJDINO SLAVUJ 500G
246,99 din154,99 din309,98 din/kg
−37%SLADOLED HAAGEN DASZ STRAWBERRY CHEESECAKE 400G
906,99 din569,99 din1.239,11 din/l
−37%BRAŠNO INTEGRALNO SPELTINO SLAVUJ 500G
201,99 din126,99 din253,98 din/kg
−37%KREMA ZA BRIJANJE SENSITIVE NIVEA 100ML
380,90 din239,99 din2.399,90 din/l
−37%UBRUS 3SL PICNIC TETA VIOLETA 2/1
301,39 din189,99 din95,00 din/kom
−37%ULOŠCI HIGIJENSKI AIR FIT SUPER+ VIOLETA 10/1
190,23 din119,99 din12,00 din/kom
−37%VINO ROZE STOBY 1L
474,73 din299,99 din299,99 din/l
−37%VINO BELO SMEDEREVKA STOBY 1L
474,73 din299,99 din299,99 din/l
−37%TESTENINA FUSILLI SPIRALI DEL CASTELLO 500G
268,99 din169,99 din339,98 din/kg
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SUPER SOFT PROTECT SEMANA 1.2L
696,07 din439,99 din366,66 din/l
−37%MAJONEZ DELIKATES THOMY 80G
94,79 din59,99 din749,88 din/kg
−36%KREMA UNIVERZALNA MEN NIVEA 150ML
708,24 din449,99 din2.999,93 din/l
−36%GUMICE ZA TEGLE FRESH 50G
157,14 din99,99 din1.999,80 din/kg
−36%NAPOLITANKE NUGAT MEDELA 400G
219,99 din139,99 din349,98 din/kg
−36%ČOKOLADA MLEČNA ALPINE MILKA 250G
549,99 din349,99 din1.399,96 din/kg
−36%SAPUN TEČNI SHEA BUTTER DOVE 250ML
469,99 din299,99 din1.199,96 din/l
−36%MLEKO ZA TELO NIVEA 250ML
829,71 din529,99 din2.119,96 din/l
−36%ŠUNKA STIŠNJENA CARNEX RF
1.249,00 din799,00 din399,50 din/kg
−36%DETERDŽENT ZA VEŠ FRESH SAVEX 2KG
960,92 din614,99 din307,50 din/kg
−36%DEO SPREJ HEART BU 150ML
528,99 din339,99 din2.266,60 din/l
−36%WC OSVEŽIVAČ PINE BREF 6X50G
932,99 din599,99 din1.999,97 din/kg
−36%DEO SPREJ ORHIDEJA TESORI 150ML
574,99 din369,99 din2.466,60 din/l
−35%GEL ZA TUŠIRANJE CREAMY INDULGE DOVE 250ML
503,43 din324,99 din1.299,96 din/l
−35%PAHULJICE BEZ GLUTENA OD PIRINČA SLAVUJ 300G
293,99 din189,99 din633,30 din/kg
−35%KESE ZA SMEĆE EASY PACK GREEN LIFE 60L FINO 18/1
331,99 din214,99 din11,94 din/kom
−35%MASKA ZA KOSU OIL NUTRITIVE CEE2 GLISS 400ML
894,99 din579,99 din1.449,98 din/l- −35%
PEČENICA DIMLJENA ZLATIBORAC RF
1.849,00 din1.199,00 din
−35%PAHULJICE BEZ GLUTENA OD SIROVE HELJDE SLAVUJ 300G
440,99 din285,99 din953,30 din/kg
−35%HELJDA PROPRŽENA SLAVUJ 1000G
552,99 din358,99 din358,99 din/kg
−35%TESTENINA ŠPAGETE N.3 BARILLA 500G
199,99 din129,99 din259,98 din/kg
−35%TESTENINA PENNE RIGATE BARILLA 500G
199,99 din129,99 din259,98 din/kg
−35%TESTENINA FUSILLI BARILLA 500G
199,99 din129,99 din259,98 din/kg
−35%ŠAMPON ZA KOSU KOPRIVA&PANTENOL AFRODITA 1L
459,99 din299,00 din299,00 din/l
−35%SOS PESTO GENOVESE BARILLA 190G
459,99 din299,00 din1.573,68 din/kg
−35%GEL ZA TUŠIRANJE RED GRAPES AFRODITA 250ML
461,43 din299,99 din1.199,96 din/l
−35%GEL ZA TUŠIRANJE JAPANESE SPRING AFRODITA 250ML
461,43 din299,99 din1.199,96 din/l
−35%ULOŠCI HIGIJENSKI AIR FIT SUPER+ VIOLETA 20/1
307,29 din199,99 din10,00 din/kom
−35%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 50PR ARIEL 2.25L
2.149,99 din1.399,99 din622,22 din/l
−35%TOALETNI PAPIR VLAŽNI HEMO CARE VIOLETA 60/1
307,07 din199,99 din3,33 din/kom
−35%TUNA KOMADIĆI GIANA 170G
183,99 din119,99 din705,82 din/kg
−35%FARBA ZA KOSU A10 PEPELJASTO PLAVA PALETTE
505,99 din329,99 din6.599,80 din/l