Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NAPITAK NECTAR NIJE SVEJEDNO LIMUNADA 1,5L

VOĆNI NAPITAK NECTAR NIJE SVEJEDNO LIMUNADA 1,5L
Pakovanje 1,5 l 34 prodavnice Barkod 8606018724925
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
73,27 din/l
Najskuplje je 174,99 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,90 din73,27 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta119,99 din79,99 din/l+10,09 din
-
Fortuna Market akcija do 29.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik119,99 din129,99 din79,99 din/l+10,09 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 147,83 – 159,38 din119,99 din153,61 din79,99 din/l+10,09 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula124,99 din83,33 din/l+15,09 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 124,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik124,99 din83,33 din/l+15,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33124,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49124,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6124,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5124,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb124,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38124,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7124,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26124,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43124,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10124,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15124,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb124,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2124,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb124,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68124,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36124,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25124,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296124,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb124,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta129,00 din86,00 din/l+19,10 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 132,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac132,00 din88,00 din/l+22,10 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun132,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača132,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac132,00 din
- Kragujevac · Metro132,00 din
- Niš · Metro132,00 din
- Novi Sad · Metro132,00 din
- Palić · Metro132,00 din
- Požarevac · Metro132,00 din
- Šabac · Metro132,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta148,99 din99,33 din/l+39,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta148,99 din99,33 din/l+39,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta149,00 din99,33 din/l+39,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta149,90 din99,93 din/l+40,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta149,97 din99,98 din/l+40,07 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta150,00 din100,00 din/l+40,10 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad151,99 din101,33 din/l+42,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta153,99 din102,66 din/l+44,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta154,99 din103,33 din/l+45,09 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta154,99 din103,33 din/l+45,09 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta154,99 din103,33 din/l+45,09 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta156,00 din104,00 din/l+46,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu163,50 din109,00 din/l+53,60 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta164,90 din109,93 din/l+55,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta165,00 din110,00 din/l+55,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta174,99 din116,66 din/l+65,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 109,90 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 109,90 | 149,99 |
Promene cene
- Aman 24.09. 154,99 → 149,99 din -3%
- Trlić 23.09. 159,99 → 174,99 din +9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LIMUNADA 1.5L PET NECTAR NIJE SVEJEDNOAleksandrović
- SOK LIMUNADA 1.5 L NIJE SVEJEDNO NECTARAman
- SOK NIJE SVEJEDNO LIMUNADA 1.5L PETBB Trade
- SOK NECTAR NIJE SVEJEDNO LIMUNADA 1.5L PETCash & Carry Plus
- SOK LIMUNADA NIJE SVEJEDNO 1.5L NECTARČutura
- NIJE SVEJEDNO LIMUNADA PET 1,5LEuro Ša M
- NECTAR LIMUNADA 1.5L PETEuroprom
- SOK NECTAR NIJE SVEJEDNO 15L LIMUNADA PETFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−24 % po lVOĆNI NAPITAK NA EKS LIMUNADA 2L PET
- Maxi%111,49
- Mega Maxi%111,49
- Profi%111,49
+22 prodavnice55,75 din/l- −32 % po l
VOĆNI NAPITAK FRUTECCO CRVENI MIX 1L
- Cash & Carry Plus49,90
- VP Dima49,90
- Univerexport55,99
+2 prodavnice49,90 din/l - −32 % po l
VOĆNI NAPITAK FRUTECCO JABUKA 1L
- VP Dima49,90
- Čutura49,99
- Cash & Carry Plus51,00
+5 prodavnica49,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−13%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
+37 prodavnica79,93 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Transkom 94189,00
+36 prodavnica182,00 din/l
