Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Torre Giacomo Pinot Grigio 0,75 l
Vino Belo Torre Giacomo Pinot Grigio 0,75 l
Pakovanje 750 ml 1 prodavnica Barkod 8052783851364
649,00 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 31.10.
865,33 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
649,00 din699,00 din865,33 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lVino Belo Graševina Rubin 1 l
- Transkom 94319,00
- Trnava Promet339,00
- Šumadija Market349,00
+24 prodavnice319,00 din/l
−62 % po lVino Belo KV Žilavka 1 l Čitluk
- Morava330,00
- Mercator · Roda539,99
- Idea559,99
+1 prodavnica330,00 din/l
−61 % po lVino Belo Maestri Canti 1 l Brik Cal
- Univerexport338,99
- Super Vero354,99
- Mega Maxi369,99
+3 prodavnice338,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l
















