Cene → Akcijski katalozi → Univerexport
Univerexport: akcije ove nedelje
1.944 sniženja · 0 novih danas · 1.766 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−22%PAPRIKA PEČENA MPK 680G
449,99 din349,99 din514,69 din/kg
−22%ČVARCI DUVAN ZLATIBORAC 150G
449,99 din349,99 din2.333,27 din/kg- −22%
MIX MASLINA SA ZAČINIMA ITG RF
899,90 din699,99 din
−22%SIR IBERICO GARCIA BAQUERO RF
3.599,00 din2.799,90 din
−22%ŠAMPON ZA KOSU AQUA LIGHT PANTENE 400ML
757,99 din589,99 din1.474,98 din/l
−22%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
166,99 din129,99 din1.444,33 din/kg
−22%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY DOUBLE CARE VIOLETA 900ML
269,72 din209,99 din233,32 din/l
−22%PASTA ZA ZUBE CO ADVANCED WHITE COLGATE 125ML
436,65 din339,99 din2.719,92 din/l
−22%PASTA ZA ZUBE MAX WHITE SHINE COLGATE 125ML
436,65 din339,99 din2.719,92 din/l
−22%KONZERVANS PIKANT FIX DR.OETKER 100G
179,74 din139,99 din1.399,90 din/kg
−22%PIVO APATINSKO 0.5L LIMENKA
85,99 din66,99 din133,98 din/l
−22%PEKMEZ DOMAĆI ŠLJIVA MOĆ PLANINE 420G
384,96 din299,99 din714,26 din/kg
−22%KOBASICA SREMSKA SLAJS ZLATIBORAC 100G
294,99 din229,99 din2.299,90 din/kg
−22%KAFA INSTANT CRNA BLACK&EASY 8G 9+1 GRATIS
294,99 din229,99 din28.748,75 din/kg
−22%KAFA INSTANT CRNA BLACK&EASY 11G 9+1 GRATIS
294,99 din229,99 din20.908,18 din/kg
−22%KESE ZA SMEĆE GREEN LIFE 60L FINO 10/1
353,99 din275,99 din27,60 din/kom
−22%NAPITAK ORGANSKI OVSENI VANILA BOOM BOX 1L
371,83 din289,99 din289,99 din/l
−22%PELENE PAMPERS PANTS MSB 13-19KG 132/1
5.637,99 din4.399,99 din33,33 din/kom
−22%PELENE PAMPERS PANTS MSB 5 12-17KG 152/1
5.637,99 din4.399,99 din28,95 din/kom
−22%PELENE PAMPERS PANTS MSB 4 9-15KG 176/1
5.637,99 din4.399,99 din25,00 din/kom
−22%KOBASICA ALPSKA SPECIJAL YUHOR RF
894,99 din699,00 din349,50 din/kg
−22%VOĆNI NAPITAK NECTAR NIJE SVEJEDNO LIMUNADA 1,5L
153,61 din119,99 din79,99 din/l
−22%VOĆNI NAPITAK NECTAR NIJE SVEJEDNO LIMUNANA 1,5L
153,61 din119,99 din79,99 din/l
−22%TOALETNI PAPIR 3SL PERFEX 24/1
512,02 din399,99 din16,67 din/kom- −22%
ČIPS CLASSIC GOLD 160G
159,99 din124,99 din781,19 din/kg
−22%LEDENI ČAJ SOLA BRESKVA 0,5L
83,15 din64,99 din129,98 din/l
−22%LEDENI ČAJ SOLA BRUSNICA 0,5L
83,15 din64,99 din129,98 din/l
−22%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 87PR. LENOR 1.827L
805,99 din629,99 din344,82 din/l
−22%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
420,89 din328,99 din548,32 din/kg
−22%ŠTAPIĆI PUNJENI KIKIRIKIJEM PARDON 210G
164,99 din129,00 din614,29 din/kg
−22%SMRZNUTI MAFIN SA NUTELLOM 264G
728,99 din569,99 din2.159,05 din/kg
−22%KREM ZA KUVANJE CUISINE 500ML
281,26 din219,99 din439,98 din/l
−22%TOALETNI PAPIR 3SL SOFT&LIGHT PERFEX 10/1
279,99 din219,00 din21,90 din/kom
−22%ČETKICA ZA ZUBE INDICATOR W/TC ORAL B
293,99 din229,99 din
−22%PENA ZA KUPANJE PINK MASSAGE PALMOLIVE 500ML
626,26 din489,99 din979,98 din/l
−22%FOLIJA ALUMINIJUMSKA 20M BAŠ BAŠ
229,99 din179,99 din
−22%PIVO INAT LAGER 0.33L NB
229,99 din179,99 din545,42 din/l
−22%PIVO INAT PŠENIČNO 0.33L NB
229,99 din179,99 din545,42 din/l
−22%VINO CRNO PINILLA SHIRAZ 0.7L
702,75 din549,99 din733,32 din/l
−22%VOĆNI SOK FAMILY BOROVNICA ARONIJA VITAMIN C 0,2L
70,26 din54,99 din274,95 din/l
−22%KOBASICA PILEĆA POSEBNA TOPIKO 300G
165,99 din129,99 din433,30 din/kg
−22%VODA NEGAZIRANA HEBA ESSENCE MALINA I KIVI 0.5L
76,60 din59,99 din119,98 din/l
−22%VODA NEGAZIRANA HEBA RELOAD JAB.KAKTUS 0.5L
76,60 din59,99 din119,98 din/l
−22%VODA NEGAZIRANA HEBA DYNAMIC BRESKVA 0.5L
76,60 din59,99 din119,98 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
510,72 din399,99 din533,32 din/l
−22%PASULJ MEXICANA BONDUELLE 430G LIM.
382,99 din299,99 din697,65 din/kg
−22%RUKAVICE SENSITIVE L VILEDA 1/1
484,99 din379,99 din42,22 din/l
−22%SAPUN ALOE SCENT SAFEGUARD 100G
133,99 din104,99 din1.049,90 din/kg