Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MAČKE PAŠTETA GOVEDINA GOURMET 85G

HRANA ZA MAČKE PAŠTETA GOVEDINA GOURMET 85G
Pakovanje 85 g 17 prodavnica Barkod 7613032816506
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market, na akciji do 29.09.
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
823,41 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 111,29 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Fortuna Market najjeftinije akcija do 29.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik69,99 din99,99 din823,41 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta79,90 din940,00 din/kg+9,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu84,99 din999,88 din/kg+15,00 din
-
87,99 din94,99 din1.035,18 din/kg+18,00 din
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd90,00 din1.058,82 din/kg+20,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta94,99 din1.117,53 din/kg+25,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 92,99 – 97,99 din94,99 din1.117,53 din/kg+25,00 din
-
Pseća poslaRadnje: Beograd99,00 din1.164,71 din/kg+29,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta99,97 din1.176,12 din/kg+29,98 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta99,99 din1.176,35 din/kg+30,00 din
-
99,99 din1.176,35 din/kg+30,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta99,99 din1.176,35 din/kg+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta99,99 din1.176,35 din/kg+30,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd99,99 din1.176,35 din/kg+30,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd101,00 din1.188,24 din/kg+31,01 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta102,99 din1.211,65 din/kg+33,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta111,29 din1.309,29 din/kg+41,30 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 79,90 | 99,98 |
| 26.09.2026. | 79,90 | 99,98 |
| 01.09.2026. | 79,90 | 99,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 104,97 → 99,97 din -5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MACKE GOURMET G OLDGOVEDINA 85GRAroma, City
- HRANA ZA MACKE GOURMET GOLD PASTETA GOVEDINA 85G FRISKIESBB Trade
- PAŠTETA ZA MAČKE GOURMET GOLD 85G SA GOVEDINOMFortuna Market
- HRANA ZA MAČKE GOURMET GOLD PAŠTETA GOVEDINA 85GGomex
- GOURMET GOLD CAT GOVEDINA KONZ 85GIdea, Mercator, Roda
- Gourmet Gold Mousse sa govedinom (85 g)Lion Pet Shop
- Hrana za macke govedina Gourmet Gold 85gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- GOURMET GOLD PATE GOVEDINAPseća posla
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −59 % po kg
Kitekat hrana za macke govedina 100g
- Lion Pet Shop33,99
- Aleksandrović39,90
- Šumadija Market50,00
339,90 din/kg - −57 % po kg
HRANA ZA MACKE MLEVENA GOVEDINA 85G
- Leon29,99
- Aleksandrović49,99
352,82 din/kg - −57 % po kg
HRANA ZA MACKE U KESICI GOVEDINA 85G
- Leon29,99
- Aleksandrović49,99
352,82 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
+34 prodavnice925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg









