Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Chardonnay 13.Jul 0,75 l

Vino Belo Chardonnay 13.Jul 0,75 l
Pakovanje 750 ml 28 prodavnica Barkod 3899003002015
499,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
666,53 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 729,99 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
499,90 din624,99 din666,53 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula544,99 din726,65 din/l+45,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta562,00 din749,33 din/l+62,10 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta589,00 din785,33 din/l+89,10 din
-
599,12 din798,83 din/l+99,22 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro599,12 din
- Beograd · Metro, Zemun599,12 din
- Beograd · Metro, Krnjača599,12 din
- Beograd · Metro, Vidikovac599,12 din
- Kragujevac · Metro599,12 din
- Niš · Metro599,12 din
- Novi Sad · Metro599,12 din
- Palić · Metro599,12 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta599,90 din799,87 din/l+100,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta599,99 din799,99 din/l+100,09 din
-
Aleksandrović16 prodavnica: 599,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Kladovo, Samarinovac599,99 din799,99 din/l+100,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33599,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49599,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6599,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5599,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38599,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7599,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43599,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10599,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb599,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb599,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68599,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6599,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99599,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296599,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad604,99 din806,65 din/l+105,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd609,00 din812,00 din/l+109,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta619,90 din826,53 din/l+120,00 din
-
Lidl87 radnji u 53 mesta624,99 din833,32 din/l+125,09 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta629,90 din839,87 din/l+130,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta639,99 din853,32 din/l+140,09 din
-
639,99 din853,32 din/l+140,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta639,99 din853,32 din/l+140,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta647,00 din862,67 din/l+147,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta649,00 din865,33 din/l+149,10 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik649,99 din866,65 din/l+150,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 624,99 – 669,99 din659,99 din879,99 din/l+160,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta659,99 din879,99 din/l+160,09 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova665,99 din887,99 din/l+166,09 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta669,00 din892,00 din/l+169,10 din
-
MercatorRadnje: Beograd669,99 din893,32 din/l+170,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta669,99 din893,32 din/l+170,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta699,00 din932,00 din/l+199,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta729,00 din972,00 din/l+229,10 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta729,99 din973,32 din/l+230,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Roda · Mercator · Aman · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 501,50 | 634,95 |
| 01.09.2026. | 501,50 | 634,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SARDONE 0.75 13.JULAleksandrović
- VINO CHARDONAY 0.75L PLANTAZEAman
- VINO CHARDONNAY 0.75l 13.JULICash & Carry Plus
- VINO CHARDONNAY 750ML 13 JULEuro Ša M
- VINO CHARDONNAY PLANTAZE 0.75l BEuroprom
- VINO CHARDONNAY 13JUL 075Fortuna Market
- VINO BELO VRH CHARDONNAY 0,75L 13.JIdea, Mercator, Roda
- 13. Jul Chardonnay belo vino MK6 0.75lLidl
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino belo Smederevka Stobi 1l
- Sunce (Qvattro)239,99
- Trlić269,00
- Šumadija Market320,00
+8 prodavnica239,99 din/l
−64 % po lVino Belo KV Graševina 1 l Stobi
- Sunce (Qvattro)239,99
- Idea · Mercator · Roda%290,00
239,99 din/l- −60 % po l
Rubinovo Belo Vino 1 l
- Trlić269,00
- Morava367,00
- Soulfood399,99
269,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l



