Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO ORFELIN KOVAČEVIĆ 0,75L

VINO CRVENO ORFELIN KOVAČEVIĆ 0,75L
Pakovanje 750 ml 24 prodavnice Barkod 8600103498326
499,00 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
665,33 din/l
Najskuplje je 899,99 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
499,00 din665,33 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta551,00 din734,67 din/l+52,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta599,90 din799,87 din/l+100,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta599,90 din799,87 din/l+100,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula599,99 din799,99 din/l+100,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd620,00 din826,67 din/l+121,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 551,27 – 641,52 din622,08 din829,44 din/l+123,08 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta624,99 din833,32 din/l+125,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta632,00 din842,67 din/l+133,00 din
-
Metro veleprodaja10 prodavnica: 640,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac640,00 din853,33 din/l+141,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro640,00 din
- Beograd · Metro, Zemun640,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača640,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac640,00 din
- Kragujevac · Metro640,00 din
- Niš · Metro640,00 din
- Novi Sad · Metro640,00 din
- Palić · Metro640,00 din
- Požarevac · Metro640,00 din
- Šabac · Metro640,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta649,99 din866,65 din/l+150,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta659,00 din878,67 din/l+160,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad664,99 din886,65 din/l+165,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta669,90 din893,20 din/l+170,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta669,97 din893,29 din/l+170,97 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik679,90 din906,53 din/l+180,90 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta689,99 din919,99 din/l+190,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta699,99 din933,32 din/l+200,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta714,99 din953,32 din/l+215,99 din
-
714,99 din953,32 din/l+215,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta714,99 din953,32 din/l+215,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd719,99 din959,99 din/l+220,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta729,99 din973,32 din/l+230,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta899,99 din1.199,99 din/l+400,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 499,00 | 659,00 |
| 24.09.2026. | 499,00 | 659,00 |
| 17.09.2026. | 499,00 | 662,00 |
| 01.09.2026. | 551,00 | 664,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRVENO ORFELIN KOVAC EVIC 0.75 LAroma, City
- VINO CRVENO KOVACEVIC ORFELIN 0.75LBB Trade
- VINO ORFELIN CRVENI 0.75L VINARIJA KOVACEVICCash & Carry Plus
- VINO ORPHELINE 0.75 CRVENO KOVACEuroprom
- VINO CRVENO ORFELIN 075L KOVAČEVIĆFortuna Market
- VINO CR ORPHELINE 0.75L KOVAČEVIĆIdea, Mercator, Roda
- Vino Orfelin crveni Kovacevic 0.75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- Crveno Vino Orfelin Kovačević Vinarija 750mlMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−62 % po lVino crveno Vranac Stobi 1l
- Sunce (Qvattro)249,99
- Šumadija Market310,00
- Roda%399,99
+7 prodavnica249,99 din/l
−60 % po lVINO CRVENO CAR LAZAR RUBIN 1L
- Trlić264,90
- Transkom 94299,00
- Univerexport389,99
+3 prodavnice264,90 din/l
−60 % po lVINO CRVENO ŽDREBAC ČOKA 1L
- VP Dima268,64
- Tekijanka269,99
- Mere271,00
+30 prodavnica268,64 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
- ZAM%399,90
+37 prodavnica389,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
- Soulfood421,90
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- RIČ%399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%VINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l





