Cene → Akcijski katalozi → Univerexport
Univerexport: akcije ove nedelje
1.946 sniženja · 0 novih danas · 1.770 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−22%SAPUN ALOE SCENT SAFEGUARD 100G
133,99 din104,99 din1.049,90 din/kg
−22%KAPSULE FRANCK NC SUPERIORE 10/1
573,99 din449,99 din7.894,56 din/kg
−22%KAPSULE FRANCK NC CLASSIC 10/1
573,99 din449,99 din7.894,56 din/kg
−22%ČIPS REBRASTI SLANI CHIPSY 140G
189,99 din149,00 din1.064,29 din/kg
−22%KRASTAVCI 9-12CM BAŠ BAŠ 680G
189,99 din149,00 din219,12 din/kg
−22%OSVEŽIVAČ ELEKTRIČNI KOMPLET WINTER PUNCH AIR 19ML
955,99 din749,99 din39.473,16 din/l
−22%SUPA BISTRA PILEĆA SA REZANCIMA MAGGI 50G
82,84 din64,99 din1.299,80 din/kg
−22%KROASAN DOUBLE KAKAO VANILA 7DAYS 60G
92,99 din72,99 din1.216,50 din/kg
−22%KROASAN KAKAO 7DAYS 60G
92,99 din72,99 din1.216,50 din/kg- −21%
VINO BELO CRUSE CHARDONNAY 0,75L
699,00 din549,00 din732,00 din/l - −21%
VINO CRVENO CRUSE CABERNET SAUVIGNON 0,75L
699,00 din549,00 din732,00 din/l
−21%PARADAJZ SOS PIZZA TOMATELLO 500ML
104,38 din81,99 din163,98 din/l
−21%MEŠ.PROIZ.KREM ZA KUVANJE POLIMARK 200ML
139,99 din109,99 din549,95 din/l
−21%SIRĆE ALKOHOLNO AROMA 1L
139,99 din109,99 din109,99 din/l
−21%GRAŠAK BAŠ BAŠ 400G LIM.
139,99 din109,99 din274,98 din/kg
−21%SIRNI NAMAZ VAJKREM BISER 250G
279,99 din219,99 din879,96 din/kg
−21%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
279,99 din219,99 din1.466,60 din/kg
−21%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
279,99 din219,99 din1.466,60 din/kg
−21%VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1.5L BRIK
279,99 din219,99 din146,66 din/l
−21%KRASTAVCI MPK 680G
279,99 din219,99 din323,51 din/kg- −21%
WC OSVEŽIVAČ DOPUNA DISC HIBIS HYPER.DUCK 2X36ML
559,99 din439,99 din6.110,97 din/l
−21%ULJE OD KOMINE OLIVERI 1L
699,99 din549,99 din549,99 din/l- −21%
PILEĆI BATAK PERUTNINA PTUJ 480G MAP
228,99 din179,99 din374,98 din/kg
−21%TRAKE ZA DEPILACIJU ZA LICE DEL.TOUCH LYCIA 20/1
444,99 din349,99 din17,50 din/kom
−21%WC OSVEŽIVAČ FRESH DISC MINT MISSION DUCK 36ML
482,99 din379,99 din10.555,28 din/l
−21%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 95PR. LENOR 1.995L
799,99 din629,99 din315,78 din/l
−21%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BABY CARE DUEL 855ML
621,99 din489,99 din573,09 din/l
−21%KAFA INSTANT CRNA STRONG BLACK&EASY 10G
32,99 din25,99 din2.599,00 din/kg
−21%KAFA INSTANT CRNA SA ŠEĆEROM BLACK&EASY 11G
32,99 din25,99 din2.362,73 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA EKSTRA BAŠ BAŠ 350G
329,99 din259,99 din742,83 din/kg
−21%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ DOUBLE CARE VIOLETA 1L
482,23 din379,99 din379,99 din/l
−21%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 12%MM 700G
249,99 din196,99 din281,41 din/kg
−21%OSVEŽIVAČ DOPUNA ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
722,99 din569,99 din29.999,47 din/l
−21%OSVEŽIVAČ DOPUNA BELO CVEĆE AIRWICK 19ML
722,99 din569,99 din29.999,47 din/l
−21%OSVEŽIVAČ DOPUNA LAVANDA&KAMILICA AIRWICK 19ML
722,99 din569,99 din29.999,47 din/l
−21%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CHICCO 1,5L
786,24 din619,99 din413,33 din/l
−21%PENA ZA BRIJANJE SERIES SHOOTHING GILLETTE 250ML
544,99 din429,99 din1.719,96 din/l
−21%ZAČIN DODATAK JELIMA SA UKUSOM PILETINE C 180G
228,08 din179,99 din999,94 din/kg
−21%ŠAMPON ZA KOSU BILJ.PROTIV PERUTI KRAUTERHOF 500ML
519,48 din409,99 din819,98 din/l
−21%ŠAMPON ZA KOSU KOPRIVA KRAUTERHOF 500ML
519,48 din409,99 din819,98 din/l
−21%ZAČIN ZA ZA RIBLJU ČORBU I PAPRIKAŠ FANT 60G
126,67 din99,99 din1.666,50 din/kg
−21%JOGURT DUKAT 2.8%MM 180G ČAŠA
37,99 din29,99 din166,61 din/kg
−21%HRANA ZA MAČKE PAŠTETA TUNA GOURMET 85G
94,99 din74,99 din882,24 din/kg
−21%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
265,99 din209,99 din699,97 din/kg
−21%SMRZNUTO VOĆE VIŠNJA BAŠ BAŠ 300G
379,99 din299,99 din999,97 din/kg
−21%VISKI JACK DANIELS 0.7L
3.799,99 din2.999,99 din4.285,70 din/l
−21%PAŠTETA JETRENA ARGETA 95G
132,96 din104,99 din1.105,16 din/kg
−21%7UP 0,33L
75,93 din59,99 din181,79 din/l