Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−14%Gillette FUSION gel/brijanje SENS. 200ml
699,99 din599,99 din2.999,95 din/l
−14%Ćevapčići XXL K Plus
699,99 din599,99 din
−14%Kroketi za Steril Mačke 2 kg Kitty
699,99 din599,99 din300,00 din/kg
−14%Četkica Interden Bi-Direction 0 Gum
839,99 din719,99 din120,00 din/kom
−14%Vino Crveno Prokupac Doja 0,75 l
1.399,99 din1.199,99 din1.599,99 din/l
−14%Set Frozen-pena za kup.250ml+edt30ml 01069
700,00 din600,00 din2.142,86 din/l
−14%Krema Lice Sun Antiok F50+50 ml Zia
700,00 din600,00 din12.000,00 din/l
−14%Paprika Mlevena Ljuta Aleva 50 g
174,97 din149,99 din2.999,80 din/kg
−14%Paradajz Pire Gurman 370 g
215,77 din184,99 din499,97 din/kg
−14%Sok Cvekla Natura Fructal 700 ml
504,99 din432,99 din618,56 din/l
−14%Ulošci Higijenski Ultra Normal Naturella 10/1
186,55 din159,99 din16,00 din/kom
−14%Pašteta od Oslića Patelina 60 g
104,89 din89,99 din1.499,83 din/kg
−14%Voda Negazirana Evian PET 1,5 l
337,99 din289,99 din193,33 din/l
−14%Whiskey Chivas Re 12Yo 0,5 l Pernod
3.379,99 din2.899,99 din5.799,98 din/l
−14%Sos Barbecue Heinz 480 g
669,99 din574,99 din1.197,90 din/kg
−14%Vanilin Šećer Super Ponuda Aleva 10 g 6/1
98,99 din84,99 din1.416,50 din/kg
−14%Prašak za Pecivo Super Ponuda Aleva 12 g 6/1
98,99 din84,99 din1.180,42 din/kg
−14%Niksicko 0,5 l Lim. -185
98,99 din84,99 din169,98 din/l
−14%Vino Belo Muscat Ottonel Julianus 0,75 l
849,99 din729,99 din973,32 din/l
−14%Oral B PRO EXPERT CLINIC.čet.za zube 1/1
582,10 din499,99 din
−14%Šabačka 45% 900 g Punomasni Meki Sir Mlekara Šabac
779,99 din669,99 din744,43 din/kg
−14%Med Cvetni Krnjevac 500 g
523,83 din449,99 din899,98 din/kg
−14%+chivas Regal 12Yo 1 l
6.029,99 din5.179,99 din5.179,99 din/l
−14%Sprej za Zaštitu Kose od Toplote Keratin 200 ml
640,18 din549,99 din2.749,95 din/l
−14%syoss KERATIN Volume sprej za kosu 200ml
640,18 din549,99 din2.749,95 din/l
−14%Deterdžent za Veš Jorgovan Duel 2,7 kg
639,99 din549,99 din203,70 din/kg
−14%Deterdžent za Veš Strong Whiteness Duel 2,7 kg
639,99 din549,99 din203,70 din/kg
−14%Šampon za Kosu Sos Repair Fructis 250 ml
407,01 din349,99 din1.399,96 din/l
−14%Balzam za Kosu u Spreju Sos Repair Fructis 200 ml
407,01 din349,99 din1.749,95 din/l
−14%Šampon za Kosu Hydra Bomb Fructis 250 ml
407,01 din349,99 din1.399,96 din/l
−14%Balzam za Kosu u Spreju Hydrabomb Fructis 200 ml
407,01 din349,99 din1.749,95 din/l
−14%Šampon Grow Strong 250 ml Fructis
407,01 din349,99 din1.399,96 din/l
−14%Fructis Grow Strong Regenerator za Kosu 200 ml
407,01 din349,99 din1.749,95 din/l
−14%Šampon Garnier Fructis 250 ml Oil Repair 3
407,01 din349,99 din1.399,96 din/l
−14%Jogurt Voćni Zott Fruit 115 g
49,99 din42,99 din373,83 din/kg
−14%Puding Čokolada Aleva 50 g
49,99 din42,99 din859,80 din/kg
−14%Flips Chips Way Gricko 40 g
49,99 din42,99 din1.074,75 din/kg
−14%Musli Dr Oetker Krispi Vitalis Med i Badem 450 g
499,99 din429,99 din955,53 din/kg
−14%Sok Ceđeni od Narandže Olympus 1 l
499,99 din429,99 din429,99 din/l
−14%Hrana za Mačke Piletina One Adult 450 g
499,99 din429,99 din955,53 din/kg
−14%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
499,99 din429,99 din268,74 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
499,99 din429,99 din268,74 din/l
−14%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
499,99 din429,99 din268,74 din/l
−14%Omekšivač za Veš Love Actually Duel 1,6 l
499,99 din429,99 din268,74 din/l
−14%Duel Omeks.First Snow 1,6 l
499,99 din429,99 din268,74 din/l
−14%Flips Kikiriki 240 g Clipsy
149,99 din129,00 din537,50 din/kg
−14%Sok Gazirani Tonic Water Le Tribute 0,2 l
242,99 din208,99 din1.044,95 din/l
−14%Maramice VL za Podove 15/1 Dax
139,49 din119,99 din8,00 din/kom