Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−14%Instant Mleko za Bebe 2 Organic 6m+ Hipp 300 g
1.099,00 din949,99 din3.166,63 din/kg
−14%Napitak od Soje Barista Joya 1 l
309,99 din267,99 din267,99 din/l
−14%Brašno Integralno Ovseno Vega 500 g
132,99 din114,99 din229,98 din/kg
−14%Rižoto Mix Smrz 400 g Flora
184,99 din159,99 din399,98 din/kg
−14%Smrznuto Povrće Boranija Zelena Frikom 400 g
184,99 din159,99 din399,98 din/kg
−14%Feferoni Blagi 320 g K Plus
184,99 din159,99 din499,97 din/kg
−14%Granola sa Čokoladom Naturel 350 g
369,99 din319,99 din914,26 din/kg
−14%Granola sa Voćem Naturel 350 g
369,99 din319,99 din914,26 din/kg
−14%Čaj Jahorinski Plantago 36 g
369,99 din319,99 din8.888,61 din/kg
−14%Čaj Durmitorski Plantago 36 g
369,99 din319,99 din8.888,61 din/kg
−14%Konac Zub Oral B Essen Wax Mint 50m
369,99 din319,99 din
−14%Vino Belo Chardonnay Lastar 0,75 l
1.849,99 din1.599,99 din2.133,32 din/l
−13%Napitak od Soje UHT Vanila 1 l Joya
349,99 din302,99 din302,99 din/l
−13%Paradajz Pire Cerio 360 g
138,60 din119,99 din333,31 din/kg
−13%Pirinač Parboiled Benlian Food 500 g
219,45 din189,99 din379,98 din/kg
−13%Pirinač Integralni Benlian Food 500 g
155,92 din134,99 din269,98 din/kg
−13%Voćni Sok Fruvita Crveni Grejp 0,8 l PET
277,20 din239,99 din299,99 din/l
−13%Pirinač Integralni Benlian Food 1 kg
288,75 din249,99 din249,99 din/kg
−13%Socivo 500 g
225,22 din194,99 din389,98 din/kg
−13%Tekila Olmeca Gold 0,7 l
2.539,99 din2.199,99 din3.142,84 din/l
−13%Modilac DOUCEA CROISSANCE 3 12-36m 800g
2.999,00 din2.599,00 din3.248,75 din/kg
−13%Brijač Ž Venus 3 Sensit Dispo 3Ct
611,55 din529,99 din
−13%Vafl Kinder Cards 25.6g
74,99 din64,99 din2.538,67 din/kg
−13%Kobasica Barena Pileća Carnex 95 g
74,99 din64,99 din684,11 din/kg- −13%
Krompir Crveni
74,99 din64,99 din
−13%Brijač Muški Extra 3 Sensitive Wilkinson
149,99 din129,99 din
−13%Napolitanke Gold Creme Jaffa 215 g
149,99 din129,99 din604,60 din/kg
−13%Napolitanke Gold Creme Choco Duet Jaffa 215 g
149,99 din129,99 din604,60 din/kg
−13%Keks Medeno Srce i Drugari Minions Pionir 150 g
149,99 din129,99 din866,60 din/kg
−13%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
149,99 din129,99 din866,60 din/kg
−13%Flips Mix II Clipsy Marbo 150 g
149,99 din129,99 din866,60 din/kg
−13%Flips Kikiriki Clipsy Marbo 220 g
149,99 din129,99 din590,86 din/kg
−13%Flips Piletina Max Clipsy Marbo 110 g
149,99 din129,99 din1.181,73 din/kg
−13%Jogurt Grčki Tip 9% mm 400 g Unikatos Dr Milk
149,99 din129,99 din324,98 din/kg
−13%Imlek Flert Caffelatte Cappuccino 0,27 l PET
149,99 din129,99 din481,44 din/l
−13%Imlek Flert Caffelatte Macchiato 0,27 l PET
149,99 din129,99 din481,44 din/l
−13%Medeno srce visnja 150g #24 Pionir
149,99 din129,99 din866,60 din/kg
−13%Medeno srce Orange 150g #24 Pionir
149,99 din129,99 din866,60 din/kg
−13%Kafa Ice Mocha 0,270 ml Imlek
149,99 din129,99 din481,44 din/l- −13%
Jabuka Zlatni Delišes
149,99 din129,99 din - −13%
Jabuka Granny Smith
149,99 din129,99 din
−13%Krpa Sunđerasta 5/1 Daisy
149,99 din129,99 din26,00 din/kom
−13%Začin Čili u Prahu Staklo 38 G/100 ml Kotanyi
239,99 din207,99 din5.473,42 din/kg
−13%Hrana za Pse Briket Junior Živ.I Pov.Pedigree 500 g
299,99 din259,99 din519,98 din/kg
−13%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Whiping Cream 500 g
299,99 din259,99 din519,98 din/l
−13%Voćni Sok Fruvita Narandža 100% 0,8 l
299,99 din259,99 din324,99 din/l
−13%Gel za Tuširanje Coco Splash Organic Mimi 400 ml
299,99 din259,99 din649,98 din/l
−13%Skidac laka FITOGAL 0125 sa pumpicom
299,99 din259,99 din2.079,92 din/l