Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−14%Martinelia četka za kosu jednorog
467,25 din399,99 din
−14%Testenina Tagliatelle Kurkuma 280
268,65 din230,00 din821,43 din/kg
−14%VL Maramice Antibacter 18/1 Violeta
75,90 din64,99 din3,61 din/kom
−14%Papirne Maramice Extra Lavanda Fresh 10/1
140,13 din119,99 din12,00 din/kom
−14%Papirne Maramice 3Sl Extra Aloe Vera Fresh 10/1
140,13 din119,99 din12,00 din/kom
−14%Fresh Maramice Mentol 10/1
140,13 din119,99 din12,00 din/kom
−14%Hrana za Pse Gov&Povrće 10 kg Buddy
1.399,99 din1.199,00 din119,90 din/kg
−14%Deterdžent za Veš MS 50 pr Ariel 3,25 kg
1.399,00 din1.199,00 din368,92 din/kg- −14%
Deterdzent ARIEL 3.250kg Color 50 pranja 4
1.399,00 din1.199,00 din368,92 din/kg
−14%Takt. Maslinovo Ulje Farchioni 1 l
1.399,00 din1.199,00 din1.199,00 din/l
−14%sebamed Baby pena za kupanje 500ml
2.099,00 din1.799,00 din3.598,00 din/l
−14%Glave Stan2/1 Četkice Hx9022/10 Phi
2.799,00 din2.399,00 din1.199,50 din/kom
−14%Glave Stan2/1 Četkice Hx6062/10 Phi
2.799,00 din2.399,00 din1.199,50 din/kom
−14%Žitni Bar Jagoda Jogood 30 g
69,99 din59,99 din1.999,67 din/kg
−14%Žica Čelična Dax 2/1
69,99 din59,99 din30,00 din/kom
−14%Voćni Sok 100% Fructal Pomorandža PET 0,33 l Nectar
132,99 din113,99 din345,42 din/l
−14%Hrana za Pse Poslastica Denta Stix Pedigree 77 g
139,99 din119,99 din1.558,31 din/kg
−14%Biskvit Jaffa 150 g
139,99 din119,99 din799,93 din/kg
−14%Keks Thins Mleko&Kakao Noblice 190 g
139,99 din119,99 din631,53 din/kg
−14%Mleko UHT Dr Milk 2,8% mm 1 l
139,99 din119,99 din119,99 din/l- −14%
Jabuka Ajdared Rpc
139,99 din119,99 din
−14%Kocke za Potpalu 48/1 Home
139,99 din119,99 din2,50 din/kom- −14%
Ubrus Natur Clever Cut 3Sl 150 l 2/1
139,99 din119,99 din60,00 din/kom
−14%Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Flora 400 g
174,99 din149,99 din374,98 din/kg
−14%Keks GALEB COOKIES cokolada 0145 Pionir
174,99 din149,99 din1.034,41 din/kg
−14%Sabacki Jogurt 2,8% mm 1 kg PET
174,99 din149,99 din149,99 din/kg
−14%Mineralna Negazirana Voda Evian 0,5 l
174,99 din149,99 din299,98 din/l
−14%Hrana za Pse Poslastica Chunx Mini Pedigree 68 g
209,99 din179,99 din2.646,91 din/kg
−14%Krema za Ruke Glicerinska Hemigal 100 ml
209,99 din179,99 din1.799,90 din/l
−14%Voćni Sok Fruvita Jabuke,breskve&Ništa Više 0,8 l
209,99 din179,99 din224,99 din/l
−14%Hrana za Pse Pedigree 150 g Markies
209,99 din179,99 din1.199,93 din/kg
−14%Ajvar Blagi sa Povrćem 350 g K Plus
209,99 din179,99 din514,26 din/kg
−14%Alufolija Ext Čvrsta 20m Fresh&Pac
209,99 din179,99 din
−14%Voćni Sok Fruvita Jabuke,višnje&Ništa Više 0,8 l
244,99 din209,99 din262,49 din/l
−14%Čaj Voćni sa Cimetom Plantago 60 g
279,99 din239,99 din3.999,83 din/kg
−14%Hrana za Pse Gov.Jag.Ćur.Sar Pedigree 4x100 g
279,99 din239,99 din599,98 din/kg
−14%Kobasica Domaća Topola VP 250 g
279,99 din239,99 din959,96 din/kg
−14%Džem Kajsija 680 g K Plus
279,99 din239,99 din352,93 din/kg
−14%Džem Jagoda 680 g K Plus
279,99 din239,99 din352,93 din/kg
−14%Maramice za Čišćenje Power Fairy 100/1
349,99 din299,99 din3,00 din/kom
−14%Maramice za Čišćenje Lemon Fairy 100/1
349,99 din299,99 din3,00 din/kom
−14%Mladi Sir 450 g Sabac
349,99 din299,99 din666,64 din/kg
−14%Violeta double care badem maram. 2x 56/1
349,99 din299,99 din5,36 din/kom
−14%Musli Čokolada Naturel 350 g
349,99 din299,99 din857,11 din/kg
−14%Pena Pranje Ruku Lica BS Dop 250 ml
349,99 din299,99 din1.199,96 din/l
−14%Ćevapčići 400 g K Plus
349,99 din299,99 din749,98 din/kg
−14%Pljeskavice 400 g K Plus
349,99 din299,99 din749,98 din/kg
−14%Preliv Balsamico Tamni Ponti 250 ml
699,99 din599,99 din2.399,96 din/kg