Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 77 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−54%BALZAM HAIR FOOD LUBENIC 350ML FRUc
695,59 din320,00 din914,29 din/l
−54%Losion posle brijanja FA 100 ml Sport energy boost
694,78 din320,00 din3.200,00 din/l
−54%Brijač Ženski Soleil Click Sensitive Bic 1+4
867,75 din400,00 din
−54%Kapsule za Veš Extra Stain Removal 37 pr Persil 37/1
2.709,00 din1.249,00 din33,76 din/kom
−54%Airwick Af Komplet Winter Punch 228 ml
1.799,00 din830,00 din3.640,35 din/l
−54%Osv Airwick Af Komplet Sb&Iv 228 ml
1.799,00 din830,00 din3.640,35 din/l- −54%
Los za Sunč SPF 30 Abbronzare 80 ml
541,80 din250,00 din3.125,00 din/l
−54%Sapun Tečni Vanila Afrodita 1 l
649,99 din299,99 din299,99 din/l
−54%Sapun Teč Kokos 1 l Afrodita
649,99 din299,99 din299,99 din/l
−54%Nivea Rollon 50 Ml. Protect
649,99 din300,00 din6.000,00 din/l
−54%Najlepše Želje 250 g Noisette
649,99 din300,00 din1.200,00 din/kg
−54%Salvete Novogod 33x33 3Sl Paloma
173,31 din80,00 din4,00 din/kom
−54%Deo Sprej Fresh&Dry Pink Sorbet Fa 150 ml
498,22 din230,00 din1.533,33 din/l
−54%Deo Roll-On Get Spiritual Fa 50 ml
498,22 din230,00 din4.600,00 din/l
−54%Deo Sprej Gel Spiritual Fa 150 ml
498,22 din230,00 din1.533,33 din/l
−54%Deo Sprej Oriental Moments Fa 150 ml
498,22 din230,00 din1.533,33 din/l
−54%Dezodorans Glamorous Moments FA 150ml
498,22 din230,00 din1.533,33 din/l
−54%Dezodorans Rollon Fa 50 ml Passion Fruit
498,22 din230,00 din4.600,00 din/l
−54%Fa Deo Spray Passion Fruit 150 ml
498,22 din230,00 din1.533,33 din/l- −54%
Osv Glade S&S Baza Ocean Adven 18 ml
1.299,00 din600,00 din33.333,33 din/l
−54%Brijač Xtreme3 Sensitive 4+2Grat Wi
757,57 din350,00 din
−54%Šampon za Kosu Silver Reflex Schauma 400 ml
604,69 din280,00 din700,00 din/l
−54%Revlon Colorsilk Light Brown 51 Farba za Kosu
819,99 din380,00 din
−54%Deterdžent za Veš FBS 72 pr Persil 5,4 kg
3.452,08 din1.600,00 din296,30 din/kg
−54%WILKINSON QUATTRO 3u1 brijač i trimer
1.509,00 din700,00 din
−54%Deo Sprej Antiper Hyaluronic Bioten 150 ml
538,65 din250,00 din1.666,67 din/l
−54%Deo Sprej Antiper Vitamin C Bioten 150 ml
538,65 din250,00 din1.666,67 din/l
−54%Deo Sprej Antiper Ruža bez Alum. Bioten 150 ml
538,65 din250,00 din1.666,67 din/l
−54%Deo Antiper Glina bez Tra 150 ml BIO
538,65 din250,00 din1.666,67 din/l
−54%Gel za Tuširanje Mystic Moments Fa 250 ml
387,66 din180,00 din720,00 din/l
−54%Gel za Tuširanje Pink Passion Fa 250 ml
387,66 din180,00 din720,00 din/l
−54%Fa Tuš Gel 250 ml Coconut Milk
387,66 din180,00 din720,00 din/l
−54%Gel Tuš Fa Passion Fruit 250 ml
387,66 din180,00 din720,00 din/l
−54%Set Ž Heartbeat Bu
1.399,00 din650,00 din
−54%Sveća Vanila 220 g Air Wick
1.399,00 din650,00 din2.954,55 din/kg
−54%Šampon Keratin 440 Ml+šamp 200 Syoss
925,47 din430,00 din977,27 din/l- −54%
Četkica Zub Piave Brilian sa Ka Sak
602,49 din280,00 din
−54%Balzam Deč za Usne Unicorn 5,7 ml Di
322,65 din150,00 din26.315,79 din/l
−53%Losion za Telo Macadam 250 ml Langel
602,11 din280,00 din1.120,00 din/l
−53%Det Savex Fresh 6 kg
1.999,72 din930,00 din155,00 din/kg
−53%Labello Scrub Coconut&Fig 5,5 ml
429,99 din200,00 din36.363,64 din/l- −53%
Set M Xmas 20 Mach 3 1Up Gillette
1.397,04 din650,00 din
−53%Sensodyne Complete Prot.75 ml
687,73 din320,00 din4.266,67 din/l
−53%Deo Sprej Pomagranate Dove 150 ml
601,24 din280,00 din1.866,67 din/l
−53%Deo Sprej Passion Fruit Dove 150 ml
601,24 din280,00 din1.866,67 din/l
−53%Krema Lice Noć Hydra Se 50 ml Niv
1.608,28 din750,00 din15.000,00 din/l
−53%Gel za Tuširanje Mystic Moments Fa 400 ml
599,99 din280,00 din700,00 din/l
−53%Fa Gel Passion Fruit 400
599,99 din280,00 din700,00 din/l