Cene → Lična higijena i kozmetika → Balzam za Kosu u Spreju DXP Soothe H&S 220 ml

Balzam za Kosu u Spreju DXP Soothe H&S 220 ml
Pakovanje 220 ml 5 prodavnica Barkod 8006540448304
380,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.727,27 din/l
Najskuplje je 685,99 din, +81% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
380,00 din750,42 din1.727,27 din/l
-
380,00 din750,42 din1.727,27 din/l
-
380,00 din750,42 din1.727,27 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 600,99 – 720,99 din677,99 din3.081,77 din/l+297,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta685,99 din3.118,14 din/l+305,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 677,99 | 750,42 |
| 01.09.2026. | 677,99 | 750,42 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BALZAM DXP SOOTHE 220ML H&SIdea, Mercator, Roda
- HEAD&SHOULDERS DERMA X PRSOOTHE REG. ZA KOSU 220MLLilly
- BALZAM ZA KOSU U SPREJU DXP SOOTHE H&S 220MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−47 % po lBalzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l
−27 % po lBalzam za Kosu u Spreju sa Medom Biomelem 222 ml
- Mega Maxi%279,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Univerexport455,69
1.261,22 din/l
−55 % po lBalzam za Kosu Color Care Luxol 360 ml
- Trnava Promet279,00
- Gomex289,99
- Trlić309,99
+2 prodavnice775,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Balzam za Kosu u Spreju Ultim.Repair Gliss 200 ml
- Univerexport%369,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.845,00 din/l
−35%Balzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%Balzam za Kosu Total Repair Elseve 200 ml
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%Balzam za Kosu u Spreju Hyaluron Pump Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%Balzam za Usne Original Labello 4,8 g
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−20%Balzam za Kosu Color Vive Elseve 200 ml
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+20 prodavnica2.117,45 din/l
−32%Balzam za Kosu Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Lilly%349,99
- Maxi Online%349,99
- Podunavlje%349,99
+22 prodavnice1.749,95 din/l
−23%Balzam za Kosu u Spreju Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l












