Cene → Kućna hemija → OM SEMANA SUPER SOFT SMOOTH 1.2L

OM SEMANA SUPER SOFT SMOOTH 1.2L
Pakovanje 1,2 l 3 prodavnice Barkod 3800024051098
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
374,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din629,99 din374,99 din/l
-
449,99 din629,99 din374,99 din/l
-
449,99 din629,99 din374,99 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 629,99 | 629,99 |
| 01.09.2026. | 629,99 | 629,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−24 % po lOM SEMANA SUPER SOFT CARE 1.3L
- Idea · Mercator · Roda%370,00
284,62 din/l
−24 % po lOM SEMANA SUPER SOFT SMOOTH 1.3L
- Idea · Mercator · Roda%370,00
284,62 din/l
−11 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SUPER SOFT PROTECT SEMANA 1.2L
- Trnava Promet%399,00
- Univerexport%439,99
- Idea · Mercator · Roda%449,99
+1 prodavnica332,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Semana Bright Sky omekšivač 800ml
- dm279,00
- Fortuna Market349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+1 prodavnica348,75 din/lSemana Clear Breeze omekšivač 800ml
- dm279,00
- Fortuna Market349,99
- Cash & Carry Plus359,99
348,75 din/l
SEMANA FRESH BLUE 1,7L
- Transkom 94499,00
- Trlić599,99
- Mikromarket719,00
293,53 din/l
SEMANA OMEKSIVAC 1.7l VIOLET KISS
- Sunce (Qvattro)499,99
- Aroma543,60
- Trlić599,99
294,11 din/l
SEMANA 1650ml GOLD FEVER
- Trlić599,99
- Lilly689,99
363,63 din/lSemana Spring Bloom omekšivač 800ml
- dm279,00
- Cash & Carry Plus340,00
348,75 din/l










