Cene → Kućna hemija → SEMANA 1.7L EX.FRESH SENS.

SEMANA 1.7L EX.FRESH SENS.
Pakovanje 1,7 l 2 prodavnice Barkod 3800024046223
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar
294,11 din/l
Najskuplje je 599,00 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
499,99 din294,11 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb399,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36399,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7449,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb499,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296499,99 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta599,00 din352,35 din/l+99,01 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Semana omeksivac extra fresh sensitive 1.7LAksa
- SEMANA 1.7L EX.FRESH SENS.Aleksandrović
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SEMANA 1,7L BLUE WHISPER
- Aleksandrović399,99
- Transkom 94499,00
- Trlić599,99
+2 prodavnice235,29 din/l
SEMANA OMEKSIVAC 1.7l VIOLET KISS
- Aleksandrović399,99
- Sunce (Qvattro)499,99
- Aroma543,60
+2 prodavnice235,29 din/l
Semana Bright Sky omekšivač 800ml
- dm279,00
- Fortuna Market349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+1 prodavnica348,75 din/lSemana Clear Breeze omekšivač 800ml
- dm279,00
- Fortuna Market349,99
- Cash & Carry Plus359,99
348,75 din/lSEMANA EXTRA FRESH-1,45L VIOLET KISS
- Sunce (Qvattro)359,99
- Aroma451,70
- City451,70
248,27 din/l
SEMANA 1650ml GOLD FEVER
- Trlić599,99
- Lilly689,99
363,63 din/l
SEMANA ELIXIR FLORAL 1,7L
- Euro Ša M489,00
- Aleksandrović499,99
287,65 din/l
SEMANA OMEK.M.AZURE 1.9L
- Prima389,00
- Transkom 94419,90
204,74 din/l









