Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 77 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−55%Hvatač Boja K2r 20/1
464,10 din210,00 din10,50 din/kom
−55%Osveživač Električni Jasmine Fressia Airwick 19 ml
949,99 din430,00 din22.631,58 din/l
−55%Glade Berry Festive Kiss aut.dopuna 269ml
949,99 din430,00 din1.598,51 din/l
−55%Tablete za Suđe All In One Ultimate Finish 60/1
3.307,86 din1.499,00 din24,98 din/kom
−55%Tablete za Suđe All In One Quantum Finish 72/1
3.307,86 din1.499,00 din20,82 din/kom
−55%Kapsule za Suđe Quantum Ultimate Plus Finish 54/1
3.307,86 din1.499,00 din27,76 din/kom
−55%Kapsule za Veš Universal 70 pr Persil 70/1
3.969,00 din1.799,00 din25,70 din/kom
−55%Žilet Extra 3 Sensit 4s Wilkinson
440,89 din200,00 din
−55%Ovsena kaša malina 55g Vitalia
88,17 din40,00 din727,27 din/kg
−55%Kapsule za Veš Power Universal Persil 44/1
2.709,00 din1.229,00 din27,93 din/kom
−55%Balzam za Kosu u Spreju Color Syoss 440 ml
616,98 din280,00 din636,36 din/l
−55%Šampon za Kosu Oleo Intense Syoss 440 ml
616,98 din280,00 din636,36 din/l
−55%Regenerator za Kosu Oleo Intense 250 ml Syoss
616,98 din280,00 din1.120,00 din/l
−55%Šampon Full Hair 5d 440 ml Syoss
616,98 din280,00 din636,36 din/l
−55%Bu Set Deo+gel Fairy s Secret
879,99 din400,00 din1.000,00 din/l
−55%Gel za Tuširanje Denim Original 250 ml
329,99 din150,00 din600,00 din/l
−55%Bar Vafl Kit Kat Chunky Funky 40 g
109,99 din50,00 din1.250,00 din/kg
−55%Dečije Mleko Carroten Triger Spf50+ 300 ml
2.199,00 din1.000,00 din3.333,33 din/l
−55%CHICCO mineralna krema za sunčanje SPF50+ 75ml
1.429,00 din650,00 din8.666,67 din/l
−54%Četkica El Oral B Pro 750 All Black
7.899,00 din3.600,00 din
−54%Teč Sud Calendula 750 ml Mer
307,12 din140,00 din186,67 din/l
−54%Četkica El Oral B Junior Green
5.699,00 din2.600,00 din- −54%
Salvete Party 12/1 Festa
109,50 din50,00 din4,17 din/kom
−54%Sred Sun Ladival Repair Beruh 150 ml
2.189,00 din1.000,00 din6.666,67 din/l
−54%Gel za Tuširanje Fresh Blends Apricot Nivea 300 ml
766,06 din350,00 din1.166,67 din/l- −54%
Karfiol Kiseli 1 kg Umk
349,99 din159,99 din159,99 din/kg
−54%Vino Burgundac Beli 0,75 l Drašković
1.049,99 din480,00 din640,00 din/l
−54%Bar Nesquik 6x25 g Superman Nestle
349,99 din160,00 din1.066,67 din/kg- −54%
SALVETE STYLE CUPCAKE 2SL 33x33 20/1 PALOMA
218,64 din100,00 din5,00 din/kom
−54%Palmolive Kupka 250 ml
393,16 din180,00 din720,00 din/l
−54%Boja Gliss Color 5-1 Hladno Smeđa
829,99 din380,00 din
−54%VL Maramice Ocean 60/1 Domestos
502,20 din230,00 din3,83 din/kom
−54%ZP Bam Ac Fresh Mint 75 ml Procter
392,74 din180,00 din2.400,00 din/l
−54%Šampon za Kosu Fru H Food Pineapple Garnier 350 ml
697,99 din320,00 din914,29 din/l
−54%Balzam za Kosu Fru H Food Pineapple Loreal 350 ml
697,99 din320,00 din914,29 din/l
−54%Osv Glade Elekt Baza Berry W25 20 ml
849,99 din390,00 din19.500,00 din/l
−54%Set Dove Awaken Torba Sg+deo+bl
2.179,00 din1.000,00 din- −54%
Set Palm Orchid Bag 6x4 Xmas25 Cee
2.179,00 din1.000,00 din
−54%Krema za Lice Noćna Hyaluron Gold Bioten 50 ml
1.416,15 din650,00 din13.000,00 din/l- −54%
Mop Easy 0800 Refill Vileda
609,99 din280,00 din350,00 din/kg - −54%
Ulje za Bradu Nivea 75 ml
1.089,13 din500,00 din6.666,67 din/l
−54%Pelene JP ML S5 60Ct+gp Pants 56Pam
3.920,40 din1.800,00 din
−54%Konac za Zube 25m Satin Floss Oral B
369,99 din170,00 din
−54%Omekšivač za Veš Magnolia Silan 770 ml
348,07 din160,00 din207,79 din/l
−54%ZP Pro Densify GW 65 ml Seetr Oral B
652,23 din300,00 din4.615,38 din/l
−54%Farba za kosu PALETTE 7-77
499,99 din230,00 din
−54%Palette ICC 7-1 CooLMBlond CEE3
499,99 din230,00 din
−54%Lovorov List 8 g C
86,95 din40,00 din5.000,00 din/kg