Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MAČKE JUNIOR ONE 800G

HRANA ZA MAČKE JUNIOR ONE 800G
Pakovanje 800 g 4 prodavnice Barkod 8445290073464
370,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
462,50 din/kg
Najskuplje je 729,99 din, +97% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
370,00 din739,99 din462,50 din/kg
-
370,00 din769,99 din462,50 din/kg
-
370,00 din769,99 din462,50 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 713,99 – 756,99 din729,99 din912,49 din/kg+359,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 729,99 | 769,99 |
| 01.09.2026. | 729,99 | 769,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MAČKE ONE CAT JUN PIL 800GIdea, Mercator, Roda
- Hrana za macke One junior 800gMega Maxi
- HRANA ZA MAČKE JUNIOR ONE 800GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −58 % po kg
HRANA ZA MACKE MAC MAC 1 KG
- Euro Ša M195,00
- IM Matijević215,00
195,00 din/kg - −51 % po kg
HRANA ZA PSE JUNIOR 900G DOBRO 339645 12
- Euro Ša M205,00
- Fortuna Market219,90
227,78 din/kg - −50 % po kg
Dax hrana za macke govedina 1kg
- Šumadija Market232,00
- Lion Pet Shop234,99
232,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−24%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Metalac Market%69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−16%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Maxi%269,99
- Maxi Online%269,99
- Mega Maxi%269,99
+34 prodavnice999,96 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg
















