Cene → Hrana za kućne ljubimce → Dax hrana za macke govedina 1kg
Dax hrana za macke govedina 1kg
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 5999508139471
232,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
232,00 din/kg
Najskuplje je 234,99 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
232,00 din232,00 din/kg
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd234,99 din234,99 din/kg+2,99 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Dax Cat Govedina (1kg)Lion Pet Shop
- Dax hrana za macke govedina 1kgŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−48 % po kgHRANA ZA PSE SALAMA BRUNO GOVEDINA 1KG
- Lion Pet Shop119,99
- Gomex199,99
119,99 din/kg- −42 % po kg
Hrana za pse Astor govedina 1240
- Trnava Promet167,00
- VUM%179,99
- Trlić199,99
+1 prodavnica134,68 din/kg
−41 % po kgHRANA ZA PSE GOVEDINA 1240GR IL CANE CAPITANO
- Fortuna Market%169,99
- Aleksandrović229,99
- Super Vero349,99
+1 prodavnica137,09 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Dax dog 415gr-piletina konzerva
- Aleksandrović69,90
- Lion Pet Shop74,99
- Euro Ša M134,00
+2 prodavnice174,75 din/kg
DAX HRANA ZA PSE 415g
- Sunce (Qvattro)64,90
- Aleksandrović69,90
- Lion Pet Shop74,99
+2 prodavnice162,25 din/kg
DAX 1.240g HRANA ZA PSE SA TELETNOM KONZERVA
- Aleksandrović149,90
- Sunce (Qvattro)149,90
- Lion Pet Shop169,99
+1 prodavnica120,89 din/kg
DAX 400g HRANA ZA MACKE SA GOVEDINOM KONZERVA
- Sunce (Qvattro)64,90
- Aleksandrović69,90
- Euro Ša M134,00
+1 prodavnica162,25 din/kg
Dax hrana za pse sa govedinom 240gr
- Aleksandrović159,90
- Lion Pet Shop169,99
- Euro Ša M279,00
+1 prodavnica128,95 din/kg
DAX 3kg SUVA HRANA ZA PSE GOVEDINA
- Sunce (Qvattro)339,90
- Lion Pet Shop399,99
- Šumadija Market710,00
113,30 din/kg
Dax dog 1240gr-pile
- Lion Pet Shop169,99
- Euro Ša M279,00
- Šumadija Market300,00
137,09 din/kg
DAX MACE ZIVIN.400G LIMEN
- Aleksandrović69,90
- Euro Ša M129,00
- Prima164,50
174,75 din/kg









