Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−28%Friglo Žuta Boranija 400 g
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Super Vero%144,99
+13 prodavnica324,75 din/kg
−28%Vino Crveno Alexandria Cuvee Tikveš 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%1.119,99
- Trnava Promet1.264,00
- Leon1.299,99
+11 prodavnica1.493,32 din/l
−28%Sos Basilico Barilla 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%289,99
- Sunce (Qvattro)%339,99
- Trlić349,99
+10 prodavnica724,98 din/kg
−28%Četkica za Zube TB Max White Charcoal Colgate 2/1
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Lilly%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
+11 prodavnica145,00 din/kom
−27%Voćni Dezert Jabuka+banana+jagoda Frutek 100 g
- dm119,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Lilly%129,99
+11 prodavnica1.190,00 din/kg
−27%Kraljevski potaz 400g Friglo
- Sunce (Qvattro)%159,99
- Medius%164,90
- ZAM%169,90
+13 prodavnica399,98 din/kg
−27%Cerealije Nestle Nesquik Žitarice 375 g
- Leon289,99
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%439,99
+11 prodavnica773,31 din/kg
−27%Začin Podravka Vegeta Sweet Chili 200 g
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Čutura159,99
- Sunce (Qvattro)%169,99
+11 prodavnica749,95 din/kg
−27%Maska za Kosu Repair&Protect Pantene 300 ml
- Europrom649,90
- Cash & Carry Plus649,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
+11 prodavnica2.166,33 din/l
−27%Bebeto Drakula Zubi 80 g
- Idea · Mercator · Roda%94,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Aleksandrović109,99
+11 prodavnica1.187,38 din/kg
−27%Eti Keks Tutku 126 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Sunce (Qvattro)119,99
+11 prodavnica793,57 din/kg
−27%Sredstvo za Staklo Pumpica Frosch 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%229,99
- Metalac Market%229,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
+10 prodavnica459,98 din/l
−27%Maramice Vlažne Baby Chamomile 60/1 Fresh
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Cash & Carry Plus114,99
- Super Vero%132,99
+11 prodavnica1,83 din/kom
−27%Voćni Sok Life Kruška 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Aroma%219,99
- Aleksandrović229,99
+11 prodavnica199,99 din/l
−27%Bombonjera Bajadera 87 g Kraš
- Cash & Carry Plus299,99
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Univerexport%369,99
+11 prodavnica3.448,16 din/kg
−27%Maska za kosu FRUCTIS Sos Repair 320ml
- dm449,00
- Cash & Carry Plus469,99
- Idea · Mercator · Roda%469,99
+11 prodavnica1.403,13 din/l
−26%Kaša Ovsena Jagoda&Čia Fun&Fit 60 g
- Medius%64,90
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Sunce (Qvattro)%68,50
+11 prodavnica1.081,67 din/kg
−26%Kaša Ovsena Šumsko Voće Fun&Fit 60 g
- Medius%64,90
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
+11 prodavnica1.081,67 din/kg
−26%Začin Podravka Vegeta Smoked 200 g
- Čutura159,99
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Senta Promet174,91
+13 prodavnica799,95 din/kg
−26%Dr.Milk Jogurt 0,5% mm 1 kg PET
- Podunavlje%99,99
- Euro Ša M106,00
- Europrom109,90
+13 prodavnica99,99 din/kg
−25%Pileći Hot Dog Carnex 800 g
- Leon%279,99
- Europrom299,90
- VP Dima%329,90
+13 prodavnica349,99 din/kg
−25%Sredstvo za Čišćenje Ajax 500 ml Crystal Clean Pumpica
- ZAM219,90
- Fortuna Market219,99
- Šumadija Market227,00
+13 prodavnica439,80 din/l
−25%Gel za Tuširanje Men Original Str8 250 ml
- Euro Ša M205,00
- Cash & Carry Plus215,00
- Sunce (Qvattro)227,99
+13 prodavnica820,00 din/l
−25%Ražano brašno 500g Vega Razeno
- Euro Ša M60,00
- Fortuna Market62,99
- Europrom69,90
+13 prodavnica120,00 din/kg
−25%Keks Američki KDV 200 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Trlić%119,99
- Aman124,99
+13 prodavnica599,95 din/kg
−25%Pančevo Jogurt 2,8% mm 1/1 Elo Pak
- Fortuna Market99,99
- Soulfood%119,99
- Sunce (Qvattro)%124,99
+13 prodavnica99,99 din/l
−25%Koktel Mix Gin&Mango 0,33 l 4%
- Europrom%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Leon155,99
+11 prodavnica454,24 din/l
−25%Indo Instant Supa sa Testeninom Ukus Povrća 375 g
- Trlić139,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Euro Ša M160,00
+13 prodavnica370,67 din/kg
−25%Šampon dečiji SCHAUMA 250 ml Malina
- Cash & Carry Plus239,99
- Tekijanka290,00
- Morava291,00
+13 prodavnica959,96 din/l
−25%Krpa Vlažna Fino 3+1 Gratis
- Metro287,99
- ZAM299,90
- Senta Promet299,99
+13 prodavnica72,00 din/kom
−25%Pasta za Zube Dečija Little Teeth Aqf Kids 50 ml
- Sunce (Qvattro)169,90
- Šumadija Market243,00
- Euro Ša M245,00
+13 prodavnica3.398,00 din/l
−25%Začin Italijanska Mešavina Kotanyi Mlin 48 g
- Medius%299,90
- Metro347,99
- Maxi Online%359,99
+13 prodavnica6.247,92 din/kg
−25%Hrana za Mačke Whiskas Meso u Kremastom Sosu 4x85 g
- Cash & Carry Plus204,99
- Univerexport%224,99
- Šumadija Market248,00
+13 prodavnica602,91 din/kg
−25%Voćni Napitak Bravo Breskva 0,25 l Limenka
- Roda%63,99
- Super Vero%63,99
- Idea · Mercator%64,99
+12 prodavnica255,96 din/l
−25%Sir Topljeni Gouda President 140 g
- Luki169,00
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%179,99
+11 prodavnica1.207,14 din/kg
−25%Kosili Baby Puder Roze 100 g
- Aksa%135,00
- Senta Promet158,92
- Trnava Promet168,00
+13 prodavnica1.350,00 din/kg
−25%Vlažne maramice 80/1 KOSILI baby Natural 10
- Aksa%135,00
- dm159,00
- Trnava Promet174,00
+13 prodavnica1,69 din/kom
−24%Nevena Baby Kupka i Šampon 2u1 400 ml Plava
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Trnava Promet284,00
- Cash & Carry Plus319,99
+11 prodavnica649,98 din/l
−24%Vlažne maramice 70/1 KOSILI baby Natural poklopac 10
- Fortuna Market%159,99
- RIČ%169,99
- Trnava Promet174,00
+13 prodavnica2,29 din/kom
−24%Brijač Žen 3 Oštrice Miss Soleil Color Col Bic 3+1
- Metro439,99
- Univerexport%449,99
- Medius499,99
+13 prodavnica110,00 din/kom
−24%Farba za Kosu 4-1 Srednje Smeđa Syoss
- ZAM%489,90
- Cash & Carry Plus509,99
- Trnava Promet511,00
+13 prodavnica
−24%Farba za Kosu 1-4 Plavo Crna Syoss
- ZAM%489,90
- Cash & Carry Plus509,99
- Trnava Promet511,00
+13 prodavnica
−24%Brijač Ženski Sensitive Dispo Venus 3+1
- Europrom499,90
- Cash & Carry Plus629,99
- Fortuna Market689,99
+13 prodavnica499.900,00 din/kg
−24%Palenta Kukuruzna Moravka 500 g
- Leon55,99
- Trnava Promet59,00
- Cash & Carry Plus74,99
+13 prodavnica111,98 din/kg
−24%Str8 Set Original Deo+gel
- Trnava Promet573,00
- Fortuna Market629,99
- RIČ649,99
+13 prodavnica2.292,00 din/l
−24%Šampon i kupka Afrodita 1/1 Kokos
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Mega Maxi%349,99
- Trnava Promet390,00
+11 prodavnica349,99 din/l
−24%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Barista 16/1
- VP Dima599,90
- Cash & Carry Plus689,99
- Aleksandrović699,99
+13 prodavnica5.768,27 din/kg
−24%Polimark Majonez Light 180 ml Kesa
- Univerexport%69,99
- RIČ75,99
- Euro Ša M77,00
+13 prodavnica388,83 din/l


































