Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Massage Palmolive 500 ml

Gel za Tuširanje Massage Palmolive 500 ml
Najskuplje je 626,26 din, +74% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
359,99 din599,99 din719,98 din/l
-
379,99 din599,99 din759,98 din/l+20,00 din
-
379,99 din599,99 din759,98 din/l+20,00 din
-
379,99 din599,99 din759,98 din/l+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu399,99 din799,98 din/l+40,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik399,99 din799,98 din/l+40,00 din
-
Lidl87 radnji u 53 mesta431,49 din862,98 din/l+71,50 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd448,00 din896,00 din/l+88,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta599,00 din1.198,00 din/l+239,01 din
-
599,99 din1.199,98 din/l+240,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun599,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača599,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac599,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad599,99 din1.199,98 din/l+240,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta599,99 din1.199,98 din/l+240,00 din
-
599,99 din1.199,98 din/l+240,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta599,99 din1.199,98 din/l+240,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta619,99 din1.239,98 din/l+260,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 581,99 – 644,99 din626,26 din1.252,52 din/l+266,27 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Mercator · Idea · Roda · Maxi · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 289,90 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 289,90 | 599,99 |
Promene cene
- dm 01.10. 389,00 → 599,00 din +54%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOL.GEL ZA TUS 500ML MASAGEAleksandrović
- KUPKA ZA TUSIRANJE PALMOL IVE THERMAL SPA 500ML AWTAroma, City
- PALMOLIVE tuš/gel massage 500mldm
- KUPKA PALMOLIVE 500ML THERMAL SPA MASSAGEFortuna Market
- PENA ZA KUPANJE MASSAGE 500ML PALMOIdea, Mercator, Roda
- Palmolive gel za tuširanje SK3 500mlLidl
- PALMOLIVE MASSAGEPENA ZA KUPANJE 500MLLilly
- Pena/kup.Massage Palmolive 500mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−51 % po lGel za Tuširanje Maslina Palmolive 750 ml
- Mikromarket264,99
- Trnava Promet365,00
- Euro Ša M389,00
+4 prodavnice353,32 din/l
−39 % po lGel za Tuširanje Mleko Palmolive 750 ml
- RIČ329,99
- Cash & Carry Plus337,50
- Sunce (Qvattro)349,99
+23 prodavnice439,99 din/l
−39 % po lGel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l











