Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−31%Gumeni Mix 80 g Kervan
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Europrom99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+15 prodavnica937,50 din/kg
−30%Ulošci Higijenski Regular Boni 10/1
- VUM125,99
- BB Trade129,97
- Univerexport133,00
+17 prodavnica12,60 din/kom
−30%Kroasan 7 Days Max Forest Fruit 80 g
- Transkom 94%89,90
- Euro Ša M96,00
- Aroma%99,99
+17 prodavnica1.123,75 din/kg
−30%Rakija Stara Sokolova 5 Šljiva 0,7 l
- Šumadija Market2.922,00
- Aroma%2.999,99
- Trlić3.449,00
+17 prodavnica4.174,29 din/l
−30%Erdal sjaj za obuću crna 65ml
- VUM189,99
- Super Vero%194,99
- Šumadija Market195,00
+17 prodavnica2.922,92 din/l
−30%Birra Moretti Pivo 0,33 l Limenka
- Univerexport%69,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet82,00
+17 prodavnica212,09 din/l
−30%Krema Nivea 75 ml
- Senta Promet179,99
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
+15 prodavnica2.399,87 din/l
−30%Pelene Pampers 5 GP 11-16 kg 64/1
- Idea · Mercator · Roda%1.899,00
- dm1.999,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%1.999,00
+13 prodavnica29,67 din/kom
−30%Pelene Pampers 6 GP 13-18 kg 56/1
- Idea · Mercator · Roda%1.899,00
- dm1.999,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%1.999,00
+13 prodavnica33,91 din/kom
−30%Gel za Kosu Xpress Wet Look Taft 150 ml
- Trnava Promet%359,00
- Senta Promet393,89
- Lilly%419,99
+17 prodavnica2.393,33 din/l
−30%Gel za Kosu Maxx Power Looks Taft 150 ml
- Trnava Promet%359,00
- BB Trade%419,99
- Lilly%419,99
+17 prodavnica2.393,33 din/l
−29%Supa Bistra Kokošija Njupa C 45 g
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
- Euro Ša M55,00
+17 prodavnica1.177,78 din/kg
−29%Kafa Instant Hazelnut Nescafe 95 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%549,99
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Univerexport%599,99
+13 prodavnica5.789,37 din/kg
−29%Osveživač u Spreju Magnolia&Vanila Glade 300 ml
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+17 prodavnica949,97 din/l
−29%Viski Jack Daniels 0,7 l
- Idea · Mercator · Roda%2.699,99
- Cash & Carry Plus2.899,99
- Metro3.399,98
+15 prodavnica3.857,13 din/l
−29%Žitni Bar Fitnes Choco Nestle 23,5 g
- Sunce (Qvattro)54,99
- VUM58,00
- Morava59,00
+17 prodavnica2.340,00 din/kg
−29%Začin za Lovačke Šnicle C 42 g
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Univerexport%104,99
+17 prodavnica2.380,71 din/kg
−29%Gel za Tuširanje Men Xtra Cool Fa 250 ml
- Sunce (Qvattro)169,49
- Fortuna Market169,99
- Trnava Promet199,00
+17 prodavnica677,96 din/l
−29%Gel za Tuširanje Fiji Dream Fa 250 ml
- Fortuna Market169,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Trnava Promet199,00
+17 prodavnica679,96 din/l
−29%Sredstvo za Čišćenje Laminata Pronto 750 ml
- Trnava Promet449,00
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,89
+17 prodavnica598,67 din/l
−28%Sladoled Quattro Zuppa Frikom 1650 ml
- Medius%499,90
- Metalac Market499,99
- Cash & Carry Plus649,99
+17 prodavnica302,97 din/l
−28%Majonez Delight Thomy 220 g
- Leon159,99
- Trlić164,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%179,99
+14 prodavnica727,23 din/kg
−28%Napolitanke Nugat Waffer 400 g
- Čutura%129,99
- Transkom 94145,90
- Trnava Promet148,00
+17 prodavnica324,98 din/kg
−28%Sredstvo za Odrzavanje Kuhinje Axel Krema 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%134,99
- Medius139,99
+15 prodavnica259,98 din/l
−28%Bacardi&Cola 0,25 l Limenka
- Cash & Carry Plus99,99
- RIČ119,99
- Maxi Online%169,99
+17 prodavnica399,96 din/l
−27%Pašteta od Tune sa Paradajzom Patelina 60 g
- Idea · Mercator · Roda%97,99
- Transkom 94%104,99
- Euro Ša M108,00
+15 prodavnica1.633,17 din/kg
−27%Sir Dimljeni Trapist Karavan 250 g
- Cash & Carry Plus309,99
- RIČ344,99
- VUM349,99
+17 prodavnica1.239,96 din/kg
−27%Sredstvo za Čišćenje Poda Pronto 750 ml
- VUM409,99
- Cash & Carry Plus424,99
- Sunce (Qvattro)427,99
+17 prodavnica546,65 din/l
−27%Sladoled Pistachio&Almonds Nirvana 420 ml
- Univerexport%549,99
- Aroma%599,99
- Cash & Carry Plus719,99
+17 prodavnica1.309,50 din/l
−27%Ćureći File Mini u Crevu Yuhor 350 g
- Metro379,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%384,99
- Cash & Carry Plus429,99
+14 prodavnica1.085,69 din/kg
−26%Sredstvo za Kuhinju Profesional Arf 600 ml
- Trnava Promet%219,00
- Metalac Market%219,99
- Medius232,99
+17 prodavnica365,00 din/l
−26%Šampon Baby Plavi Kosili 200 ml
- Aksa%159,00
- dm189,00
- Cash & Carry Plus219,99
+17 prodavnica795,00 din/l
−26%Brijač Muški Flex5 Bic Tabla 10/1
- Trnava Promet%249,00
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- dm319,00
+15 prodavnica24,90 din/kom
−26%SL Petit Beurre 570 g
- Cash & Carry Plus189,99
- RIČ%189,99
- Metalac Market199,00
+17 prodavnica333,32 din/kg
−26%Krema za Brijanje Mild Nivea 100 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Trnava Promet264,00
+15 prodavnica2.499,90 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš Sensitive Chicco 1,5 l
- Aksa%769,00
- Aksa Premium789,00
- Fortuna Market799,99
+17 prodavnica512,67 din/l
−25%Supa Bistra Goveđa Podravka 65 g
- Cash & Carry Plus66,99
- Trnava Promet69,00
- Fortuna Market69,99
+17 prodavnica1.030,62 din/kg
−25%Čokolada Mini White Twix 46 g
- Aman%79,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%79,99
- Aroma%89,99
+15 prodavnica1.738,91 din/kg
−25%Koktel Kamikaze 4% Mix 0,33 l
- Soulfood125,00
- Europrom%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+15 prodavnica378,79 din/l
−25%Sladoled Multipack Kornet Vanila Familia 340 ml
- Čutura199,99
- Aroma%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+15 prodavnica588,21 din/l
−25%Pasta za Zube Dečija Big Teeth Aqf Kids 50 ml
- Sunce (Qvattro)169,99
- Cash & Carry Plus228,79
- Šumadija Market243,00
+17 prodavnica3.399,80 din/l
−25%Omekšivač za Veš Baby Chicco 1,5 l
- Sunce (Qvattro)499,99
- Aksa%525,00
- Aksa Premium549,00
+17 prodavnica333,33 din/l
−25%Gel za Tuširanje Vit B Almond&Nuts Dicora 400 ml
- VP Dima215,00
- Šumadija Market219,90
- Cash & Carry Plus219,99
+17 prodavnica537,50 din/l
−25%Pasta za Zube Complete Ultimate Fresh Oral-B 75 ml
- Europrom169,90
- Cash & Carry Plus179,99
- Euro Ša M189,00
+17 prodavnica2.265,33 din/l
−25%Jogurt Mlekara Šabac Lagani 1% mm 1,5 kg PET
- Transkom 94%149,90
- Aleksandrović149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+17 prodavnica99,93 din/kg
−25%Vodka Keglevich 0,7 l + 2 Čaše
- Idea · Mercator · Roda%1.100,00
- Trnava Promet1.259,00
- Šumadija Market1.290,00
+15 prodavnica1.571,43 din/l
−25%Losion Posle Brijanja Black Denim 100 ml
- Trnava Promet%339,00
- Euro Ša M407,00
- Morava435,00
+17 prodavnica3.390,00 din/l
−24%Začin Čili Kotanyi 35 g Mlin
- Maxi Online%289,99
- Medius%299,90
- Šumadija Market318,00
+17 prodavnica8.285,43 din/kg

































