Cene → Sveže i prerađeno meso → PAŠTETA KOKOŠIJA SA GOVEĐOM PRŠUTOM ARGETA 95G

PAŠTETA KOKOŠIJA SA GOVEĐOM PRŠUTOM ARGETA 95G
Pakovanje 95 g 22 prodavnice Barkod 3838471038249
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
1.157,79 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 141,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din124,99 din1.157,79 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik114,99 din1.210,42 din/kg+5,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta118,00 din1.242,11 din/kg+8,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta121,00 din1.273,68 din/kg+11,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad122,99 din1.294,63 din/kg+13,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta124,99 din1.315,68 din/kg+15,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta124,99 din1.315,68 din/kg+15,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd124,99 din1.315,68 din/kg+15,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta127,99 din1.347,26 din/kg+18,00 din
-
127,99 din1.347,26 din/kg+18,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta127,99 din1.347,26 din/kg+18,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta129,00 din1.357,89 din/kg+19,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,99 din1.368,32 din/kg+20,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta129,99 din1.368,32 din/kg+20,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta129,99 din1.368,32 din/kg+20,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta129,99 din1.368,32 din/kg+20,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta129,99 din1.368,32 din/kg+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 126,06 – 137,88 din132,96 din1.399,58 din/kg+22,97 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta132,99 din1.399,89 din/kg+23,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu133,00 din1.400,00 din/kg+23,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta135,00 din1.421,05 din/kg+25,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta141,99 din1.494,63 din/kg+32,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 114,99 | 129,00 |
| 22.09.2026. | 114,99 | 129,00 |
| 20.09.2026. | 114,99 | 127,99 |
| 01.09.2026. | 114,99 | 129,00 |
Promene cene
- VUM 22.09. 119,99 → 129,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA SA GOVEDJOM PRSUTOM ARGETA 95GAman
- PASTETA KOKOSIJA SA GOVED JOM PRSUTOM ARGETA 95GAroma, City
- ARGETA SA GOVEDJOM PRSUTOM 95GEuro Ša M, Transkom 94
- PAŠTETA ARGETA 95G KOKOŠIJA SA GOVEĐOM PRŠUTOMFortuna Market
- PAŠTETA ARGETA KOKOŠIJA SA GOVEĐOM PRŠUTOM 95GGomex
- PAŠTETA SA GOVEĐ PRŠUTOM 95G ARGETAIdea, Mercator, Roda
- Pasteta sa govedjom prsutom Argeta 95gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- ARGETA SA GOVEDJIM PRSUTOM 95GMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−40 % po kgPAŠTETA KOKOŠIJA CLASSIC GAVRILOVIĆ 100G
- Idea%70,00
- Mercator%70,00
- Roda%70,00
+11 prodavnica700,00 din/kg
−22 % po kgKOKOSIJA PASTETA 135g PODRAVKA
- Mikromarket121,32
- Aman129,99
- Trlić134,90
898,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%PAŠTETA KOKOŠIJA ARGETA 95G
- Leon%99,99
- Lidl109,99
- Metro113,99
+34 prodavnice1.052,53 din/kg
−23%PAŠTETA KOKOŠIJA JUNIOR ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−32%PAŠTETA KOKOŠIJA PIKANT ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−23%PAŠTETA ĆUREĆA ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+32 prodavnice1.051,58 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA JUNIOR PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+32 prodavnice1.248,33 din/kg
−19%PAŠTETA JETRENA CARNEX 150G
- VP Dima117,00
- Leon131,99
- Morava133,00
+31 prodavnica780,00 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+31 prodavnica1.248,33 din/kg
−29%PAŠTETA PILEĆA PIKANT PATELINA 60G
- Euro Ša M%78,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Maxi Online%84,99
+31 prodavnica1.315,00 din/kg







